PC HocasıOyunFIFA 2017 İlk Videosu ve Özellikleri Yayınlandı

FIFA 2017 İlk Videosu ve Özellikleri Yayınlandı

 

Futbol severlerin merakla beklediği yeni FIFA 17 hakkında yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı. İlk sızıntıların geçen hafta başladığını varsayarsak FIFA 17 geçmişten bugüne futbol oyununu değiştireceğinden bahsediyor. Bugün yayınlanan Fifa 17 videosunda ise verilen mesajlar akılları karıştırdı.

FIFA 2017 Nasıl Olacak ?

Yeni yayınlanan Fifa 17 videosunda tüm FIFA geçmişi birkaç saniye içerisinde gözümüzün önünden geçiyor. Piksel piksel oynadığımız o günlerden şimdiki günlere kadar gelen FIFA, videonun sonunda “Bizce futbol değişti” sloganı ile bitiriyor. Ayrıca oyun içerisinde verilen bir diğer mesajda Fifa 17‘nin Frostbite Engine oyun motoru ile yapıldığı mesajı veriliyor.

Grafiksel anlamda gelişmelerin görüldüğü FIFA 17, 12 Haziran tarihinde yapılacak olan duyuruda tüm dünya genelinde yayınlanacak. Ayrıca 27 Eylül’de Kuzey Amerika’da, 29 Eylül’de ise tüm Avrupa’da satışa çıkacak. Oyun PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları tarafından oynanabilecek. E3 fuarında tanıtılmasını beklediğimiz FIFA 17’nin yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ufak Bir Not: Videoyu seslendiren kişinin Manchester United’ın yeni Menejeri Jose Mourinho olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/fifa-2017-ilk-videosu-ve-ozellikleri-yayinlandi-21746-9872/ linkinden 15.06.2021 03:06:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video