Gran Turismo Sport VS Gran Turismo 6 – Video

Geçtiğimiz hafta çıkış tarihi ile birlikte görünen efsanevi yarış oyunun Gran Turismo'nun yeni serisi Sport muhteşem grafikleri, araçları ve piyasa satış fiyatı ile birikte sizlere duyurmuştuk. Bugün de Gran Turismo Sport ve Gran Turismo 6'nın videolu olarak grafik karşılaştırması yapıldı. Yeni Gran Turismo Sport'daki grafik değişikliklerini net olarak görebilmek mümkün.

Gran Turismo Sport Grafik Karşılaştırması

Birazdan aşağıdaki videoda izleyeceğiniz Gran Turismo Sport karşılaştırmasında grafikler adeta uçuşa geçmiş diyebiliriz. 1080p çözünürlükte ve 60 FPS'de oynanan oyunun grafik karşılaştırması 2013 yılından bugüne kadar nelerin değişebileceğini ortaya koyuyor.

Oyunun gölge, araç detayları, ses, ışıklandırma ve çevre detaylarının çok daha mükemmel şekilde kurgulandığını görebildiğimiz gibi, şimdiden heyecanlandık desek yeridir. Gran Turismo 6'dan daha başarılı bir performans ortaya koyan Gran Turismo Sport, 16 Kasım tarihinde ilk olarak PS4 oyuncuları ile buluşacak. Oyunun satış fiyatı için buraya tıklayabilir, aşağıdaki grafik karşılaştırmasını da izleyebilirsiniz.

 

İlgili Etiketler