FIFA 23 için Özel Hafta Sonu Etkinliği Başladı

  Google News

EA FC 24 duyuruldu ve FIFA serisi yeni adıyla yoluna devam etmeye başladı. EA’nın yeni oyunu kısa süre sonra yayında da olacak. Oyunun çıkışına kadar ise mevcut oyun FIFA 23 ile idare edeceğiz. EA, FIFA adıyla gelen son oyunu için bir yandan kampanyalarına da devam ediyor. En son oyunun Steam kampanyası duyuruldu.

Kampanya kapsamında oyunu ücretsiz olarak denemek mümkün olacak. Fakat belirtelim ki oyuna devam etmek istiyorsanız satın almanız gerekiyor.

FIFA 23 için Hafta Sonu Etkinliği Kapsamında Ücretsiz

Oyunun 17 Ağustos sonrasında ücretsiz hale getirileceğini belirtelim. 21 Ağustos tarihinden sonra ise oyuna devam etmeniz için oyunu satın almanız gerekiyor.

Oyun için bu süreçte indirim de karşımıza çıkacak. Zaten bir süredir FIFA indirimdeydi. Hafta sonu etkinliği kapsamında da oyunun indirimi devam edecek. Şu sıralar oyun %75 indirimle beraber 175 TL satış fiyatıyla karşımıza çıkıyor.

FIFA 23 

Oyunun Steam fiyatını da hemen şuraya ekliyoruz. Tekrar hatırlatalım şu an için oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. İndirme sürelerini de hesaba katacak olursak 3 günlük bir süre için oyunu ücretsiz deneyebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video