PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerFitBit Charge 5, Fiyatı ile Birlikte Sızdırıldı!

FitBit Charge 5, Fiyatı ile Birlikte Sızdırıldı!

 

Geride bıraktığımız haftalarda FitBit Charge 5 yeni nesil akıllı bileklik modelini Evan Blass aracılığıyla sızdırmıştık ve sızdırdığımız içerikte yeni bilekliğin görüntülerine artık sahiptik. Bugün ise FitBit Charge 5’in fiyatı ile birlikte teknik özellikleri de internete sızdırıldı.

Twitter kullanıcısı Snoopy, resimlere ek olarak FitBit Charge 5 ile ilgili bir reklam filmini kendine ait Twitter hesabı üzerinden yayınlandı. Videonun yanında pazarlama görüntülerini de ekte yayınlayan Snoopy, teknik özelliklerden de bahsetti.

  • “Günlük Hazırlık Puanı” (sadece Premium modelde olması bekleniyor)
  • Günlük Stres Yönetim Puanı
  • Sağlık Metrikleri panosu
  • Kürsel Konumlama Sistemi (GPS)

Bir önceki modele kıyasla daha üstün özellikler ile birlikte gelecek olan Fitbit Charge 5 modeli, satış fiyatı olarak 179 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak ve GPS izleme, EKG monitörü ve EDA stres sensörü gibi önemli sağlık özelliklerini kullanıcılara sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/fitbit-charge-5-fiyati-ile-birlikte-sizdirildi-117035/ linkinden 26.09.2021 00:09:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad