PC HocasıOyunForza Horizon 5 Yayınlandı!
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Yayınlandı!

  arctis 7+

İngiltere merkezli video oyunu geliştiricisi Playground Games, nihayet Forza Horizon 5 oyununun Xbox, Bilgisayar ve Xbox Game Pass üzerinden kullanılabilir olduğunu resmi olarak duyurdu. Henüz bir Forza Horizon 5 sahibi değilseniz, kendi tekliflerine sahip üç farklı varyantta mevcut. İşte Forza Horizon 5’in oyunculara sunduğu teklifler:

  • Standart Sürüm – 59,99 dolar fiyat etiketine sahip: Tam oyuna erişim. Bu sürüm Xbox Game Pass’te mevcut.
  • Deluxe Sürüm – 79,99 dolar fiyat etiketine sahip: Tam oyuna ve Araba Geçişine erişim sağlıyor.
  • Premium Sürüm- 99,99 dolar fiyat etiketine sahip: Tam oyuna, araba geçişine, VIP Üyeliğine, Genişletme Paketine ve Karşılama Paketine erişim sağlıyor.

Forza Horizon 5 oyuncuları önümüzdeki haftalarda oyunun bu hafta 11 Kasım tarihinde Seri 1 Güncellemesi ile beraber başlayacak olan “yeni yarışlar, hedefler ve ödüller” getiren düzenli bir dizi mevsimsel etkinliklerle karşılaşacaklar. Xbox ekibi, Forza Horizon 5’in lansmanını kutlamak adına “Meksika’nın sunduğu tüm açık dünyayı sergilemek için” yakın zamanda kendi Grand Prix’sinde üçüncü olan Meksikalı F1 pilotu Sergio Pérez ile ortaklık kurduklarını açıkladı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/forza-horizon-5-yayinlandi-120143/ linkinden 01.12.2021 18:12:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner