Galaxy A52 için Androdi 13

Galaxy A52 için Android 13 Güncellemesi Geldi

  Google News

Samsung’un Android 13 güncellemeleri devam ediyor. Güncellemeler için süreç hızlı mı gidiyor yoksa yavaş mı gidiyor tartışılır ama bir bir telefonlara Android 13 ulaşmaya başladı. Son haber Galaxy A52 modelli için geldi. Galaxy A52 için Android 13 güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Galaxy A52 için Android 13 Dönemi Başlıyor

İlk olarak açıklamamız gereken bir nokta var. Evet güncelleme için dağıtım başladı. Ama bu demek değil ki her Galaxy A52 cihaz hemen güncelleme alacak. Güncellemenin dağıtımı, genelde olduğu gibi Rusya pazarında başladı.

Kaçırmayın: WhatsApp için anket sistemi nasıl çalışacak? Merak edilen tüm sorular 

Kademe kademe dağıtım devam edecek. Avrupa bölgesinde ya da Türkiye’de yeni sürüm için güncelleme ne zaman indirilmeye açılır bilemiyorum. Fakat güncellemenin bir kez dağıtıma başlamış olması, hızla diğer bölgelere de yayılacağını gösteriyor.

Galaxy A52 için Androdi 13

Güncellemeyle Beraber Yeni Arayüz de Gelecek

Tabii ki söz konusu güncelleme Android 13 sürümü olunca, arayüzün değişeceğini de hatırlatalım. Galaxy A52 için Android 13, beraberinde OneUI 5 arayüzünü de getirecek. Galaxy A52 kullanıcıları, Samsung’un yeni arayüzünün özelliklerine erişebilecekler.

Şu an yayınlanan güncellemenin sürüm numarası da “A525FXXU4CVJB” olarak geçiyor. Fakat burada bir uyarı daha eklemem gerekecek. Güncellemenin sürüm numarası Rusya için geçerli.

Türkiye ya da Avrupa bölgeleri için yeni sürüm sunulduğu zaman, farklı bir yapı numarasının geldiğini de görebiliriz. Bunu artık güncelleme diğer bölgeler için de yayınlandığı zaman göreceğiz. Benzer popüler modeller için de yakın zamanda Android 13 müjdesi gelebilir. Samsung, yıl bitimine az bir süre kala işleri hızlandırdı diyebiliriz. Kısa süre önce A53 modeli için de benzer bir güncelleme haberi gelmişti.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video