PC HocasıCep TelefonuGalaxy Note 10 Lite için Android 11 Yayınlandı!

Galaxy Note 10 Lite için Android 11 Yayınlandı!

 

Birkaç gün önce Samsung, Galaxy Note 10 cihazlarına ve diğer amiral gemisi cihazlarına Android 11 tabanlı OneUI 3.0 güncellemesini sunmaya başladı. Ve şimdi, Samsung OneUI 3.0 güncellemesini uygulamaya yeni başladığı için Note 10 Lite kullanıcılarının Android’in en son sürümünün tadına bakma zamanı geldi.

Android 11 işletim sistemi tabanlı OneUI 3.0 güncellemesi, N770FXXU7DUA8 ürün yazılımı sürüm numarasını taşıyor ve şu anda Fransa’daki Note 10 Lite kullanıcıları için indirilmeye mevcut durumda. Yine de, güncellemenin dünyadaki diğer tüm Note 10 Lite kullanıcıları için indirilebilir olması için bir kaç gün beklememiz gerekecek.

OneUI 3.0 güncellemesi ile birlikte Kişiler, Telefon, Galeri gibi bazı son kullanıcılara hitap eden uygulamalarda görsel değişiklikler geliyor. Bunun dışında güncelleme, ekranı, ek kamera filtrelerini ve daha fazlasını kapatmak için çift dokunma özelliğini de sunuyor. Android Ocak 2021 güvenlik yaması da güncellemede kullanıcılara verilen bir diğer önemli özelliklerden bir tanesi

Galaxy Note10 Plus’ın yanı sıra Android 11 güncellemesi, Samsung’un orta sınıf akıllı telefonlarından bazıları için de indirilmeye mevcut olacak. Bu arada, Ayarlar> Yazılım güncelleme sekmesine giderek Note10 Plus akıllı telefonunuzda güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video