PC HocasıCep TelefonuGalaxy Note 10 Şarj Aleti Ortaya Çıktı

Galaxy Note 10 Şarj Aleti Ortaya Çıktı

 

Ağustos ayında resmi tanıtımı yapılması beklenen Galaxy Note 10 modeli için her geçen gün yeni bir detay geliyor. Bu kez yeni akıllı telefon modellerine ait olduğu iddia edilen şarj aletlerinin görselleri paylaşıldı.

Paylaşılan görseller önemli bir detayı daha ortaya çıkarmış oldu. Eğer bu görseller gerçekse iddialı bir hızlı şarj performansı sunulacak.

Galaxy Note 10, 45W Hızlı Şarj Desteği Sunacak Mı?

Geçtiğimiz günlerde bu konuda yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Da Vinci kod adıyla gelecek olan akıllı telefonlar için bir poster paylaşılmış ve 45W hızlı şarj desteğinin sunulacağı iddia edilmişti. Şarj aleti görselleri de hızlı şarj konusunda bir değişimin olacağını işaret ediyor.

Galaxy Note 10

Paylaşılan görsellerde biraz daha kalın bir şarj cihazının sunulacağını görüyoruz.EP-TA845 kod adlı şarj cihazının yenilendiği kesin. Öyle ki cihaz üzerinde yer alan logonun da değiştirildiği net bir şekilde görülüyor.

Biraz daha büyük ve yenilenmiş bir hızlı şarj logosuyla beraber dikkat çeken yeni şarj aletinin, 45W değerinde hızlı şarjı destekleyip desteklemeyeceği ise soru işareti. Umut verici sızıntılara rağmen bu konuda net bilgileri Galaxy Note 10 tanıtımı sonrasında öğrenebileceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/galaxy-note-10-sarj-aleti-ortaya-cikti-60975/ linkinden 29.07.2021 00:07:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video