PC HocasıCep TelefonuGalaxy S20 Türkiye Fiyatı Zamlandı
Galaxy S20

Galaxy S20 Türkiye Fiyatı Zamlandı

 

11 Şubat tarihinde tanıtılan Galaxy S20 serisi akıllı telefonlar için tanıtımın hemen sonrasında fiyat açıklamaları gelmişti. Ön siparişleri devam eden Galaxy S20 için açıklanan Türkiye fiyatları ise güncellendi.

E-ticaret siteleri ve Samsung’un resmi sitesinde yapılan düzenleme sonrasında açıklanan ilk fiyatlara göre daha zamlı fiyatlar sunuldu. Her ne kadar telefonlar ön siparişte olsa da yeni fiyatların hemen geçerli olduğunu da ekleyelim.

Galaxy S20 Türkiye fiyatı nasıl?

Tanıtımdan hemen sonra yapılan açıklamada yeni akıllı telefonların giriş modeli 7799 TL olarak açıklanmıştı. Giriş model için sunulan bu rakam, diğer amiral gemisi akıllı telefonlara göre daha rekabetçi bir fiyatın sunulması anlamına geliyordu. Fakat güncelleme sonrasında fiyatlar ciddi oranda artış gösteriyor.

Galaxy S20

Güncelleme sonrasında ana modelin fiyatı 8299 TL olarak değiştirildi. Plus modelin fiyatı kısmında ise herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yine bu modelin satış fiyatı 9299 TL. Plus modelinde değişiklik yok ancak Ultra modelinin fiyatında da bir artış var. Bu modelin fiyatı ise 11999 TL rakamından 12499 TL rakamına çıkarıldı. Yeni ve eski fiyatları özet geçmek istersek;

  • S20 eski fiyat 7799 TL – yeni fiyat 8299 TL
  • S20 Ultra eski fiyat 11999 TL – yeni fiyat 12499 TL
  • S20 Plus – değişmedi 9299 TL.

Galaxy S20 Türkiye fiyatı için ilerleyen dönemde yine bir zam gelip gelmeyeceği konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video