Galaxy S24

Galaxy S24 Tasarımı Ortaya Çıktı! Yeni Görseller Geldi

  Google News

Android’in yeni kralı olarak değerlendirilecek olan Galaxy S24 için beklenen an yaklaşıyor. Kısa süre sonra tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon serisinin, sızıntıları da tek tek ortaya çıkıyor. En son yeni serinin tasarımını ortaya koyan render görüntüleri yayınlandı. Yeni görüntüler, S24 serisinde sunulacak olan tasarımı gösteriyor.

Farklı renk seçeneklerinin de gösterildiği render görüntülerinin dışında tasarım yapısının nasıl olduğuna ve merak edilen diğer detaylara bakalım.

Galaxy S24 Tasarımı ve Merak Edilen Detaylar

İlk olarak yeni model için konuşulan renklerden söz ederek işe başlayalım. Seride toplamda 6 ayrı renk seçeneğinin olduğunu göreceğiz. Mor, Sarı, Yeşil, Gri, Siyah, Mavi ve Turuncu renk seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S24 ailesi, titanyum çerçevelere sahip olacak.

Tabii ki titanyum gövde de seçilen renge uygun tonlarla öne çıkacak. Paylaşılan render görüntülerinde tüm renklerin olmadığını da belirtelim. Altın, Mor, Gri ve siyah olmak üzere 4 ayrı renk seçeneği renderlarda yer alacak.

Galaxy S24

Bunun dışında tasarım kısmında serinin kamera alanlarının dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Arka bölümde üst üste sıralı olan 3 kamera bizi karşılayacak. Bu kameraların ayrı bir kamera alanı olmayacak. Çerçevesiz kameraların hemen yanında iki ayrı sensör daha bulunacak.

Galaxy S24

Daha kavisli yan çerçevelerin bulunacağının gözüktüğü akıllı telefonlar, Ultra serisine biraz daha yakın bir tasarım sunuyor diyebiliriz.

Galaxy S24

Galaxy S24 serisinin tüm bu tasarım detaylarıyla beraber 17 Ocak tarihinde düzenlenecek olan lansman sonrasında tanıtılması bekleniyor. Yine yeni görseller ortaya çıktıkça seriyi değerlendirmeye de devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video