PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerGalaxy Watch4 Sahipleri için ‘Google Asistan’ Kullanıma Sunuldu!

Galaxy Watch4 Sahipleri için ‘Google Asistan’ Kullanıma Sunuldu!

   

Güney Kore merkezli teknoloji üreticilerinden Samsung’un yöneticilerinden birisi, geride bıraktığımız Nisan ayında Galaxy Watch4 akıllı saat kullanıcılarının “bu yaz” itibariyle Google Asistan desteği alacağını belirtmişti ve geçtiğimiz Salı günü erken saatlerde Samsung Mobile tarafından yapılan kısa bir açıklamasında Galaxy Watch 4’ün Google Asistan’ı resmi olarak desteklemeye başladığını duyurdu.

Lakin burada altını çizmek istediğimiz bir nokta şudur ki Galaxy Watch4 için Google Asistan desteği şu anda; Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, Japonya, Tayvan, Kore, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri bölgelerinde kullanılabiliyor.

Samsung Galaxy Watch4 için Google Asistan desteğinin ne zaman küresel olarak kullanıma sunulacağını henüz bilmiyoruz fakat şirketin yaptığı açıklamaları referans alarak konuşmamız gerekirse Ağustos sonuna kadar küresel olarak tüm Galaxy Watch4 kullanıcılarının Google Asistan desteği alması muhtemel.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/galaxy-watch4-sahipleri-icin-google-asistan-kullanima-sunuldu-127891/ linkinden 05.07.2022 01:07:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video