reklam
Ana SayfaDonanımGamer Mouse Logitech G900 Chaos Spectrum

Gamer Mouse Logitech G900 Chaos Spectrum

Oyuncu ekipmanları kategorisinin en başında yer alan Logitech, teknolojik anlamda geliştirmelerine devam ederken, yeni üst düzey oyuncu mouse’u olan Logitech G900 Chaos Spectrum modelini resmi olarak duyurdu. G900 Chaos fiyatı, teknik özellikleri ve detayları haberimizde.

Logitech G900 Chaos Spectrum Oyunculara Neler Sunuyor ?

ilk kez Logitech sistemlerinde gördüğümüz hem kablolu, hem de kablosuz olarak kullanılabilme özelliği ile gelen G900 Chaos, ayrıca hem solak hem de sağlak insanlar tarafından kullanılabilir bir yapıda hazırlanmış. 2.4 GHz alıcısı ile kablosuz olarak da kullanılabilen mouse, ayrıca kablosu ile beraber kablolu olarak da kullanma imkanı sunuyor.

20 milyon tıklama ömrü sunan G900 Chaos Spectrum, 107 gram ağırlığında ve üzerinde ayarlanabilen bir çok makro tuş yer alıyor. Profesyonel olarak eSpor oyuncularının tercih edebileceği G900 Chaos, gecikme yaşanmadan anında tepki performansı ve uzun pil ömrü ile dikkatleri üzerine çekebiliyor. Önerilen pil modellerini kullandığınızda 4 aya kadar pil değiştirmeden kullanım imkanı bulabiliyorsunuz. Mekanik pivot tuş yapısı ve hafifliği sayesinde maksimum performans ve uzun süreli oyun keyfi amaçlanmış. Türkçe olarak hazırlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Intel İşlemcilerde Düzeltilemeyen Bir Güvenlik Açığı Keşfedildi!

logitech-g900-chaos-spectrum-02
G900 Chaos Spectrum – Video

 

El ve Kullanım Şekline Göre Kişilelleştirilebiliyor

Logitech‘in yeni oyuncu mouse’u G900 Chaos Spectrum, esnek ve çok yönlü tasarımının yanı sıra, manyetik tuş kapakları kullanarak gerçek anlamda sağ ve sol ele uygun bir mouse’a dönüşebiliyor. İsterseniz avuç içi, pençe ve parmak ucu tutuş stillerinin haricinde, farklı tuş kombinasyonları için de tasarımı şekillendirebiliyorsunuz. Aydınlatma rengi ve parlaklığı, Logitech Oyun Yazılımı’nda bulunan 16.8 milyon renk seçeneği ile sistem, stil ve ortama göre tekrardan programlayabiliyorsunuz. Makro atamaları sayesinde dilediğiniz renkler G900 Chaos Spectrum modelinde bulabilirsiniz.

Mekanik yapısı ile de elinizi kaplayan ve rahat hareket etmenizi sağlayan bu mouse’u incelemenizi tavsiye ederim. Özellikle PMW3366 Optik sensörü ve 120 ile 12.000 DPI arası kullanımı performans açısından sizi tatmin edecektir. G900‘ün tüm teknik özelliklerini ise aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Logitech G900 Chaos Spectrum Teknik Özellikler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • abi ben 15 tl lik mauseye para verirken üşeniyorum bunu rüyamda görmeye bile tenezzül etmem heralde 😀

  • beyler benim orda yazıyorki
    ekran bölümünde İNTEL G41 EXPRESS YONGA KÜMESİ
    ÜRETİCİ:İNTEL CORPORATİON
    YONGA TÜRÜ: İNTEL 4 SERİES EXPRESS CHİPSET FAMİLY
    ŞİMDİ BEYLER BENİM EKRAN AKRTIM AMD Mİ NVİDYAMI YOKSA BAŞKA BİŞEYMİ ACİL SÖLERMİSİNİZ

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz