PC HocasıOyunGears 5, New Game+ Modu ve Yeni Hikaye DLC’si Paketi Duyuruldu

Gears 5, New Game+ Modu ve Yeni Hikaye DLC’si Paketi Duyuruldu

 

Oyun, Xbox Series X ve S’ye şevkle ve müthiş bir yeni nesil güncellemeyle yürüyen kesinlikle Gears 5‘tir.

Gears 5‘in büyük güncellemesinde, özellikle de New Game+ modu ile ilgili çok daha fazla ayrıntı mevcut.

Gears 5‘in kampanya ve çok oyunculu 120 fps’ye kadar 4K’yı içeren yeni nesil görsel ve performans iyileştirmeleri, büyük ölçüde iyileştirilmiş aydınlatma, gölgeler, dokular, artan yükleme hızları, 60 fps sinema, azaltılmış gecikme ve çok daha fazlası. Bu, gerçekten etkileyici bir yükseltme listesi ve Koalisyonun Xbox’tan maksimum düzeyde yararlanma becerisini sergiliyor.

Gears 5 de bu yıl Aralık ayında yeni hikaye DLC’si alıyor. Bu nedenle oyuna daha da fazla harika içeriğin gelmesi planlanıyor.

New Game+ mod içeriği

  • İki yeni zorluk: “İnanılmaz”, Gears 5’in mevcut maksimum seviyesinden bir zorluk seviyesi daha yüksekken, “Ironman” oyunu tamamlamanız için size yalnızca bir can vererek mücadeleyi daha da artırıyor.
  • Jack yükseltmeleri sıfırlanmaz. En yüksek zorluklarda oynamayı kolaylaştırmak için, kullanışlı Jack’inizdeki tüm yükseltmeler New Game+’da taşınacaktır.
  • Yeni görünümler. Kait, Del ve JD için karakter görünümleri eklenecek ve silahlar da yeni görünümlere sahip olacak.
  • Yeni başarılar. Gears 5’i tekrar oynamak için daha fazla neden istiyorsanız, Yeni Oyun + modunda ek Başarılar eklenecektir.
  • Mutatörler. Gears 5 oyununuzu “Big Head Mode” gibi bazı eğlenceli mutatörlerle sallayın.
  • Dave Bautista, Marcus Fenix ​​olarak. Ve isteğe bağlı cilt, WWE güreşçisi Dave Bautista’yı kendi sesiyle tamamlanmış Marcus Fenix’e dönüştürecek.

Xbox Series güncelleme videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gears-5-new-game-modu-ve-yeni-hikaye-dlcsi-paketi-duyuruldu-92083/ linkinden 21.06.2021 20:06:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video