PC HocasıOyunWar Thunder’ın ‘New Power’ Güncellemesi Tanıtıldı, PS5 ve Xbox Series Çıkış Tarihi

War Thunder’ın ‘New Power’ Güncellemesi Tanıtıldı, PS5 ve Xbox Series Çıkış Tarihi

 

Bugün araç savaşı MMO War Thunder için yeni bir güncellemenin duyurusu yayınlandı.

Oyun resmi olarak 2016’da duyuruldu. Başlangıçta PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürüldü, ancak daha sonra Xbox One için çıkış yapmıştı.

Moskova merkezli Gaijin Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayınlanan mevcut nesil War Thunder, New Power adlı yeni bir güncelleme alacak. İçerik güncellemesinin Kasım ortasında sunulması planlanıyor. Oyunun geliştiricisine göre, yaklaşan New Power güncellemesi, temel oyuna “Dagor Motorunun yeni bir sürümünü, mavi su deniz gücü ve birçok başka sürprizi” ekleyecek.

İçerik güncelleme duyurusunun yanı sıra, Rus video oyunu yapımcısı da teaser’da dövüş başlığının PlayStation 5‘te yayınlanacağını açıkladı. Bir Xbox Series S | X sürümü yaklaşık bir hafta önce duyurulduğu için haberler tam olarak sürpriz değil.

Microsoft’un yeni nesil konsollarının lansmanda ücretsiz oynanabilen oyunu alması planlanırken, War Thunder‘ın PS5’e tam olarak ne zaman geleceği kesin değil.

Oyun yeni nesilde 4K çözünürlük ve 60 kare hızında çalışacak. Cross-play desteği de sunacak.

New Power güncellemenin tanıtım videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/war-thunderin-new-power-guncellemesi-tanitildi-ps5-ve-xbox-series-cikis-tarihi-92077/ linkinden 03.08.2021 01:08:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement