PC HocasıCep TelefonuGelecek Yeni iPhone 7 Serisi Su Geçirmez Olacak

Gelecek Yeni iPhone 7 Serisi Su Geçirmez Olacak

   

Apple ekibi yeni serisi iPhone 6s ve 6S Plus’tan sonra çoktan yeni iPhone hazırlıklarına start verdi. Ancak yeni iPhone modeli şimdiye kadar hiç görülmemiş bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

su-gecirmez-iphone

YENİ iPHONE 7 SU GEÇİRMEZ OLACAK

Amerika’dan güvenilir bir teknoloji ekibi yeni çıkacak olan iPhone serisi veya iPhone 7‘nin su geçirmez özelliğe sahip olacağını belirtti. Aslına bakılırsak Apple şuanda teknolojinin son noktalarında dolaşmaya devam ettiği gibi, “başka yapmadığı ne kaldı ?” sorusunu kendimize sorduğumuzda “su geçirmez” özelliğinin olmadığını ve sonraki hamlenin bu şekilde olacağını düşündüğümüzde gayet pazar için mantıklı bir hareket olacak gibi.

İlk olarak Sony kendi telefonlarında su veya toza dayanıklılık getirmiş, ancak telefonu alıp suya tuttuğunuzda “tamamının” etkilenmeme gibi bir durumu yer almıyordu. Yani suya sokup çıkarttığınızda telefonun yine bozulma ihtimali vardı. Hatta ilk piyasa çıktığında Türkiye’den satın alan kullanıcılar arkadaş arasında gaza gelip telefonu suya tutmuş ve sonu hüsran ile bitmiş bir çok örneğe rastlamak mümkün

Ancak yeni üretilecek iPhone 7‘nin tamamı su geçirmez özelliğe sahip olacağı gibi, 3 GB RAM ile kullanıcıların karşısına geçerek pazar payını en üst seviyeye çıkartmayı planlıyor. Şuan için iPhone’lar Çin’de üretilmeye devam ederken, 3 GB RAM performansı da kullanıcıları baya bir etkileyeceğe benziyor.

Ayrıca yeni çıkacak iPhone 7’nin sağ panelinde yer alacak projeksiyon sistemi sayesinde “sanal klavye” oluşarak zemine yansıyacak klavye ile birlikte birebir yazma imkanı olacağı da tartışılan özellikler arasında.

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gelecek-yeni-iphone-7-serisi-su-gecirmez-olacak-1243/ linkinden 28.05.2022 00:05:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Bunlar sizin de dediğiniz gibi tahmin çerçevesinde ancak neden olmasın yani ? iPhone 6S Plus’ta değişen çok fazla bir şey kalmadı artık yeniler için koyacak teknoloji veya özellik arıyorlar.

  • Ayrıca su gecirmemezlik olayında bana yüzde 100 garanti verseler bile güvenip yapmam

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial