PC HocasıOyunGhost of Tsushima: Legend’s İlk Raid 30 Ekim’de Başlıyor

Ghost of Tsushima: Legend’s İlk Raid 30 Ekim’de Başlıyor

 

Ghost of Tsushima: Legends‘ın ilk hikayesinin, çok oyunculu modun merakla beklenen Raid’inin eklenmesiyle 30 Ekim‘den itibaren başlayacak.

Bu, yıkıcı bir zorluk vaat ediyor. Bu yüzden kendi korkusuz savaşçılardan oluşan ekibinizi kurmanız gerekecek.

The Tale of Iyo adlı Raid üç bölümlük görevlerden oluşacak, oyuncuların minimum 100 Ki seviyesinde ve dört kişilik bir takıma sahip olması gerekmekte. Geliştirici Sucker Punch, “Raid’e hazır olmak için, tüm Hikaye görevlerini bitirmenizi ve daha yüksek zorluk seviyelerinde Hikaye ve Hayatta Kalmayı tekrar oynamanızı öneririz,” diye açıkladı.

Bugünden itibaren haftalık yarışmalar başlatacak. Bunlar, hem Hikaye hem de Hayatta Kalma kılığında mevcut olacak ve her hafta cuma günü yenilenecek.

Rogue Agents, Android ve iOS için yayınlandı

Güncelleme, Ghost of Tsushima: Legends‘ın sonradan düşünülmediğini açıkça ortaya koyuyor. Sucker Punch, çok oyunculu modu neredeyse Ghost of Tsushima’nın geliştirilmesinin başlangıcından itibaren planladığını söylüyor ve modun ne kadar derinleştiğini gösteriyor.

Eğer bunu yapabilirlerse Ghost of Tsushima‘yı tek oyunculu başarısının üstüne sürpriz bir çok oyunculu oyun haline getirebilir.

Tabii ki bunu bekleyip göreceğiz. Uygulamada zor ama başardıklarında gerçekten oyunu kalıcı bir hale getirebilir.