PC HocasıDonanımGIGABYTE RTX 2080 GAMING OC White Ekran Kartı Duyuruldu

GIGABYTE RTX 2080 GAMING OC White Ekran Kartı Duyuruldu

Gigabyte yeni bir RTX serisine ait ekran kartı modelini duyurdu. Seri Gigabyte RTX 2080 Gaming OC White modeli olarak adlandırılırken, isminden de anlaşılacağı üzere beyaz bir tasarım ile geliyor. Ayrıca dikkat edecek olursanız bu kart, Gaming OC Black modelinin aynısı.

RTX 2080 ailesi giderek genişlemeye devam ederken, son zamanlarda firmalardan toplamda 34 adet farklı RTX 2080 ekran kartı duyuruldu. Yeni fiyatlandırmalar ve indirimlerin de yakın zaman içerisinde uygulanması bekleniyor.

Gigabyte RTX 2080 Gaming OC White

Kart üç fanlı WindForce soğutma çözümü ile birlikte gelirken, şimdiye kadar alıştığımız standart ekran konektörleri bulunuyor. Gaming serisi bu kart ile birlikte “Black” ve “White” olarak ikiye ayrılmış oldu. Aynı zamanda her iki kart da aynı saat hızlarına sahip. Burada sadece kullanıcılar tasarımsal bir seçim yapmak durumunda kalacak.

Cooler Master Versiyon 2 Universal Vertical GPU HolderKit ile Tanışın

Kartın üzerinde 6 + 8 pinlik güç konektörü de bulunduğu gibi, sisteminizde tercih etmek isterseniz minimum 550W bir PSU bulundurmanız gerekecek.

Tasarımsal Detaylar

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement