PC HocasıHaberlerGoogle Kendi Kendine Yeni Pixel Buds’ı Sızdırdı!

Google Kendi Kendine Yeni Pixel Buds’ı Sızdırdı!

 

Amerika Birleşik Devletleri merekezli İnternet, yazılım ve teknoloji devlerinden Google, Google Pixel Buds kablosuz kulaklık ailesinin yeni bir üyesi olan “Pixel Buds A-Serisi” ni piyasaya sürmeye doğru hazırladığını yanlışlıkla onayladı. Planlama kazası gibi görünen bir olayda, şirket hala duyurulmayan gerçek kablosuz kulaklıkların piyasaya sürüldüğünü tweetledi ve tweet’i 5 dakika sonra sildi.

Google bey, Android’e ait twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni kulaklıklarının Google’ın Fast Pair kullanıcı deneyimini destekleyeceğini ve “kaliteli ses” sunacağını doğruladı.

Pixel Buds A serisinin bir parçası olan kulaklıkların, Google’ın mevcut 179 dolarlık Pixel Buds’larından daha ucuz olması bekleniyor, ancak yine de bu yeni aile dokunmatik kontrollere sahip olacak. Google Pixel Buds A-Serisinin yakın gelecekte Google I / O 2021 etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video