PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6 Pro’da “Periskop Yakınlaştırma Lensi” Olabilir

Google Pixel 6 Pro’da “Periskop Yakınlaştırma Lensi” Olabilir

 

Yaklaşan Google Pixel 6 ve Google Pixel 6 Pro akıllı telefonlarının sanal görüntüleri (renderları) geçtiğimiz gün çevrimiçi olarak sızdırıldı. Pixel 6 akıllı telefonların arka yüzünde belirgin bir yatay kamera çıkıntısı ile benzersiz bir tasarım yer alıyor olacak. Google Pixel 6 ailesi, çift kamera kurulumuna sahip olacak ve Google Pixel 6 Pro, üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak.

Şimdi ise, cihazın arka tarafında yer alan çıkıntının içerisinde hangi teknolojilerin barındığı ile ilgili biraz daha ayrıntı internete sızdı. TechDroider’e göre Google Pixel 6 Pro, bir periskop yakınlaştırma kamerası ve spektral sensör (LED aydınlatma altında daha iyi fotoğraflar çekmeye yardımcı olan) içerecek.

Aşağıda, dünün renderlarında eksik olan tüm lensleri gösteren, kümenin Techdroider modeli bulunmaktadır.

Bu, Google Pixel 6 Pro’nun ucuz bir cihaz olmayacağını ve Samsung Galaxy S21 Ultra gibi diğer amiral gemisi telefonlarla rekabet edeceğini gösteriyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6-proda-periskop-yakinlastirma-lensi-olabilir-113029/ linkinden 21.10.2021 21:10:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad