PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6’nın Kamera Detayları Sızdırıldı!

Google Pixel 6’nın Kamera Detayları Sızdırıldı!

 

İnternet devi Google’ın yaklaşmakta olan amiral gemisi seviyesinde ki akıllı telefonu Google Pixel 6 ailesi konusunda oldukça istekli olduğu inkar edilemez bir gerçek. Şirket, akıllı telefon ailesini piyasaya sürmeyi planlamadan aylar önce ortaya çıkardı ve teknik özelliklerinin çoğunu açıklamadan önce bile Pixel 6’nın reklamını internette paylaştı. XDA-Developers, Pixel 6 ailesinin teknik özelliklerinin bir listesini açıkladı ve artık yeni nesil cihazların kameraları hakkında detaylara sahibiz.

Pixel 6 ve 6 Pro’nun kameraları hakkında bildiklerimizin çoğu, işin donanım tarafında yatıyor. Pixel 6, 50MP Samsung GN1 ana sensöre ve 12MP ultra geniş açılı kameraya sahip olacak. Pixel 6 Pro ise, 48MP çözünürlüğünde 4X telefoto periskop yakınlaştırma kamerasına ek olarak yine Pixel 6’da bulunan diğer iki lense sahip olacak. Pixel 6 Pro aynı zamanda yeni nesil bir 12MP çözünürlüğünde özçekim kamerası ile gelecek.

Şirketin yeni Pixel akıllı telefonları ile birlikte, yeni yazılım özelliklerini etkinleştirmek ve görüntü kalitesini iyileştirmek için kendi görüntü işleme teknolojilerinden yararlanacağı da bildirildi. XDA Ekibi, Pixel cihazlarda daha önce hiç görmediğimiz bu yeni özelliklerden bazılarını ortaya çıkarmayı başardı. Bu özellikler, Google Kamera uygulamasının sızdırılmış bir dahili yapısıyla (ve açıklanmayan bir kaynak tarafından) keşfedildi ve nihai üründe aktif olarak gönderilebilir ya da gönderilmeyebilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6nin-kamera-detaylari-sizdirildi-118634/ linkinden 28.10.2021 18:10:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad