PC HocasıAndroidGoogle Play Store’a Uygulama Karşılaştırma Geliyor!

Google Play Store’a Uygulama Karşılaştırma Geliyor!

 

İnternette telefon, dizüstü bilgisayar ve kamera gibi ürünlerin özelliklerini karşılaştırabileceğiniz pek çok site var. Ancak uygulamaları aynı şekilde karşılaştırmak zordur. Ancak Google, Play Store’da tam da bunu yapmanıza izin veren bir özelliği test ediyor.

Android Police’e göre, bu özelliğe sahipseniz, bir uygulamanın sayfasındaki yorumların altında yeni bir karşılaştırma tablosu göreceksiniz. Yayın tarafından elde edilen bir GIF’de, bölüm, kullanım kolaylığı, çevrimdışı oynatma, yayınlama ve uygulamaları birbirine göre değerlendirmek için listelenen kontroller gibi önlemlerle diğer oyunculara karşı VLC’yi gösteriyor.

Şu anda Play Store, bir uygulama sayfasının altında yalnızca benzer uygulamaların adlarını göstermektedir. Bu akıllıca bir fikir çünkü karşılaştırma tablosu hangi oyuncuların ilginizi çekebilecek belirli özelliklere sahip olduğunu kontrol etmenizi sağlar.

Android Police, özelliğin şu anda Play Store 22.4.28 sürümünde görünür olduğunu, ancak yalnızca bazı kullanıcılar ve belirli uygulamalar için görüneceğini belirtti. Bu sadece bir test olduğundan, Google’ın bunu tüm kullanıcılar için sunacağına dair hiçbir garanti yoktur, ancak umarım bunu yaparlar.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-play-storea-uygulama-karsilastirma-geliyor-92558/ linkinden 17.09.2021 17:09:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad