PC HocasıOyunGTA 5 Pokemon Go Modu Çok Tuttu

GTA 5 Pokemon Go Modu Çok Tuttu

 

Tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO oyunu nihayetinde GTA 5‘e de sıçradı. GTA 5‘e özel olarak geliştirilen Pokemon GO modu sayesinde oyun içerisinde insanlara poketopu fırlatarak hapsedebiliyorsunuz. Bu eğlenceli modun detayları ve oynanış videosu haberimizde.

GTA 5 Pokemon Go Modu Nasıl Çalışıyor ?

Aslında GTA 5 üzerinde Pokemon GO modunu oynamak çok basit. Hemen üst sağ köşede kaç tane poketopunuzun olduğunu gösteren bildirim çubuğuna dikkat etmeniz yeterli. Geriye kalan ise poketoplarınızı istediğiniz bir kişinin üzerine atmak oluyor. Ardından 4-5 saniye içerisinde hapsettiğiniz kişi sizin poketopunuzda kalıyor. İstediğiniz zaman o kişiyi poketopundan çıkartarak başkalarının üstüne kıskılatabiliyorsunuz. Ardından istediğinizde mousenin sağ tuşu ile geri çağırabiliyorsunuz.

Çok eğlenceli bir mod olduğu gibi, poketoplarını kişilerin üstüne atarken polisleri de göz ardı etmemenizi tavsiye ederim. Çünkü her attığınız poketopundan sonra halk çıldırıyor ve polisler peşinize düşüyor. Ya ölümsüzlük modunu aktif edin, ya da bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

PlayStation 4 için ücretsiz oyun "Play at Home"

NOT: Poketopunu kişiye fırlattığınızda poketopu 3 kere zıplıyor. Eğer yakalanmazsa kişi içinden geri çıkarak kaçıyor.

gta-5-pokemon-mod
Biz de Modlara Başlıyoruz

Geçtiğimiz haftalarda PCH Forum üzerinden bir ekip kurmuş ve bu ekip ile ETS 2’de her hafta Cumartesi günü konvoy yapma kararı almıştık. Bu konvoy yine gerçekleşirken, aynı zamanda GTA 5‘in birbirinden farklı modları ile YouTube kanalımızdan çekimlere devam edeceğiz.

Eğer siz de GTA 5 için geliştirilmiş olan Pokemon Go modunu oynamak veya test etmek isterseniz buraya tıklayarak modu bilgisayarınıza indirin. Ardından “Script Hook” adı verilen dosyaları da indirerek GTA 5‘in dosyalarının olduğu dizine atmanız gerekecektir. Ardından oyuna giriş yaparak modu aktif edebilir ve Pokemon Go modunun keyfini sürebilirsiniz. Modu indirmeden önce aşağıdaki videoyu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

 • i3 6098p
  R7 240 2gb
  8gb ram 1333mhz ddr3 (2x4gb)
  Windows 8.1 64bit
  DirectX 12
  Gta 5 kaldirirmi acil

  • Merhaba,

   Belirtmiş olduğunuz sistem gereksinimleri GTA 5 için yeterlidir. Minimum – Medium ayarlarda oynayabilirsiniz.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz