GTA 6

GTA 6, RDR2’nin Önemli Özelliğini Alarak Geliyor

  Google News

GTA 6’ya doğru adım adım ilerliyoruz. Tüm sızıntılar ve ipucu açıklamaları gösteriyor ki oyun bir iki yıl içerisinde resmen karşımıza çıkmış olacak. Sızıntıların yoğunlaşmasıyla beraber oyuna ilişkin daha fazla bilgi de elde etmeye başladık. En son yapımın RDR2’de yer alan özel bir sistemi barındıracağı ortaya çıktı.

Görünen o ki RockStar Games bir başka popüler oyununda tutmuş olan özellik detaylarını, yeni yapıma da ekleyecek.

GTA 6, Dinamik Saç ve Sakal Sistemiyle Gelecek

GTA 6 News kaynağından paylaşılan bilgilere göre oyunda dinamik saç uzatma sistemleri karşımıza çıkacak. Red Dead Redemption 2 yapımında yer alan dinamik saç ve sakal sistemi, oyunda saçınızın ve sakalınızın gerçek zamana uygun bir şekilde uzamasını sağlıyor.

Yeni özellik ana oyunda ve oyunun online kısımlarında kullanılabilir olacak. Haliyle artık karakter özelleştirme için de daha fazla seçenek sunulacak diyebiliriz. Oyunun gerçekçiliğinin de artması sağlanmış olacak.

GTA 6

GTA 6 için ortaya çıkan bu yeni özellik bir kez daha oyuna olan ilginin artmış olmasını sağlasa da hala net bir çıkış tarihi bilgisine ulaşamadığımızı ekleyelim. Oyun Nisan 2024 sonrasında bir tarihte çıkış yapacak iddiası var ama detaylar için resmi açıklamaları bekleyip göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

1 Yorum

  • Başarılarının devamını dilerim asil kanlı genç kardeşim.
    Umarım kendi vatanın da başarılı işler yapar geçlerede rehber olursun.
    Biliyorum mevcut durum moral bozucu, ancak sizler kendinize çok daha güzel bir ülke kuracaksınız. 👍
    “Bütün ümidim gençliktedir”
    M. Kemâl Atatürk 🇹🇷

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video