Cuma, Mart 1, 2024

GTA 6’nın Çıkış Tarihi için Sevindiren Gelişme

Paylaş

silkroad gaminggentr

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusu hala yanıt ararken, yavaş yavaş bu konuda sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Bu kez ortaya çıkan ise bir sızıntı değil de doğrudan firma tarafından gelen bir ipucu diyebiliriz.

Take-Two tarafından paylaşılan yeni raporlar, oyunun çıkış tarihi konusunda da ipucu veriyor.

GTA 6, 2024 Yılında Gelebilir

Take-Two Interactive, kısa süre önce yeni yıllık kazanç raporunu yayınladı. Yıllık kazanç raporuna göre önümüzdeki yıl firma, gelirlerinde çok büyük bir sıçrama planlıyor. Take-Two’nun ifadesiyle önümüzdeki yıl, sektörde yeni standartları belirleyecek çığır açan birkaç oyun piyasaya sürülecek.

Söz konusu Take-Two olunca ve cümlede yer alan “çığır açacak oyun” ifadesini görünce, aklımıza direkt olarak GTA 6 yapımı geliyor. Net olarak GTA 6 yapımı dillendirilmiyor ama bu oyundan 8 milyar dolarlık bir beklenti olduğu vurgulanıyor.

GTA 6

Firmanın bahsettiği dönem 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 arasını işaret ediyor. Bir sonraki mali dönem olarak görebileceğimiz bu dönemde belirtilen gelirin elde edilmesi için yeni GTA yapımının 2024 yılında satışa çıkmasını bekleyebiliriz.

Beklenti oyunun 2024 yılı içerisinde satışa çıkması yönünde ve son ipucu da bu durumu destekliyor ama dediğimiz gibi henüz resmi açıklamalar yapılmadı. Resmi açıklamalar ne zaman gelir bu konuda da bilgimiz yok.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler