PC HocasıOyunGuild Wars 2 Steam’e Geliyor, Yeni Genişleme Paketi

Guild Wars 2 Steam’e Geliyor, Yeni Genişleme Paketi

 

Guild Wars 2, ArenaNet tarafından tarafından geliştirilip yayınlanan bir MMORPG oyunudur.

ArenaNet, Guild Wars 2‘nin Kasım ayında Steam üzerinde ulaşılabilir olacağını duyurdu.

İlk çıkışından sekiz yıl sonra, The Icebrood Saga dahil tüm “Yaşayan Dünya” içeriğine sahip Guild Wars 2 nihayet Kasım ayında Steam’e geliyor. Ek olarak genişleme paketi olan Heart of Thorns ve Path of Fire ise ücretli olacak.

Üçüncü genişleme paketi End of Dragons ise 2021 yılında çıkışını yapacak.

Üzücü bir haber ise mevcut Guild Wars 2 hesapları Steam’de ne yazık ki kullanılamayacak.

Oyun hakkında

Guild Wars 2, hızlı tempolu aksiyon dövüşü, zengin ve ayrıntılı bir hikaye evreni, keşfedilecek hayranlık uyandıran manzaralar, oyuncuya karşı iki zorlu oyuncu modu ve abonelik ücreti olmayan çevrimiçi bir rol yapma oyunudur! Yaşayan Bir Dünyayı Keşfedin Tyria, sizin gibi oyuncuların hareketlerine göre değişen binlerce hikayeyle hayat buluyor. Her oynadığınızda neyi keşfedeceğinizi asla bilemezsiniz! Eylem Odaklı Savaş Guild Wars 2’nin yüksek etkili, hızlı tempolu savaşını deneyimleyin. Hareket halindeyken saldırın, düşman darbelerinden kaçıp uzaklaşın ve savaş alanına hakim olmak için diğer oyuncularla birlikte çalışın! Bu Senin Hikayen Tyria, geri dönülmez bir şekilde geçmişiyle şekilleniyor ve siz onun geleceğinde çok önemli bir rol oynuyorsunuz. Benzersiz bir karakter yaratın, hikayelerinin nasıl gelişeceğine karar verin ve yaptığınız her seçimle yeni ifşaatları, soruları ve gerçekleri ortaya çıkarın.

End Of Dragons fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/guild-wars-2-steame-geliyor-yeni-genisleme-paketi-89246/ linkinden 28.07.2021 23:07:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video