PC HocasıYazılımHarmonyOS 3 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu
HarmonyOS 3

HarmonyOS 3 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu

   

Ambargolar içerisinde ezilen Huawei, uzun bir zamandır Android işletim sisteminden mahrum kalmış durumda. Krizi fırsata çeviren Huawei’nin bu süreçte kendi işletim sistemi HarmonyOS üzerinde çalışmalar yaptığını da biliyoruz. İşte bu çalışmaların yeni meyvesi HarmonyOS 3 de çok kısa bir süre sonra geliyor.

En son HarmonyOS 2 yayınlanmıştı ve birçok cihazda da kullanılmaya başlanmıştı. Hatta Android olan Huawei cihazların bile HarmonyOS sürümüne çevrilmesine izin verilmişti. Şimdi yeni sürümle beraber bir eşik daha aşılacak.

HarmonyOS 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Birkaç farklı üretici tarafından da kullanılacak olan HarmonyOS’un yeni sürümü, 27 Temmuz tarihinde düzenlenecek olan özel bir etkinlikle beraber duyurulacak.

Yeni sürüm için duyurunun yapılmasının hemen arkasından da beta sürümünün gelmesi bekleniyor.

Açıkçası şu ana kadar yeni işletim sistemi için çok fazla bilgi verilmedi ve sızıntı da gerçekleşmedi. Ancak 27 Temmuz sonrasında, kullanıcıları şaşırtacak çok yeniliğin ortaya çıkacağı söylenmekte.

HarmonyOS 3

Görünen o ki Huawei bu kez çok daha fazla yeniliğe imza atacak. Mevcut birçok Huawei akıllı telefonuna da gelecek olan HarmonyOS 3 sürümünün final versiyonu ne zaman yayınlanacak bunu da tanıtımda öğreneceğiz.

Tanıtımdan sonra yeni sürümün getireceği yenilikleri de sizlerle paylaşırız. Şimdilik paylaşılan afiş görseliyle yetinelim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/harmonyos-3-geliyor-tanitim-tarihi-duyuruldu-130046/ linkinden 15.08.2022 23:08:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video