PC HocasıCep TelefonuHonor 60 Özellikleri Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

Honor 60 Özellikleri Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

   

Çin merkezli teknoloji devlerinden Huawei, yarın (1 Aralık) itibariyle yeni nesil akıllı telefon ailesi Honor 60‘ı tanıtıyor olacak ve bugün erken saatlerde Honor 60 modeli ile ilgili bir dizi temel özellik listesi sızdırıldı, ne yazık ki yakın zamanda görüntüleri sızdırılan Honor 60 Pro ile ilgili bir detay söz konusu değil.

Honor 60 modelinin henüz değeri belirtilmemiş olsa da yüksek yenileme hızı sunan 6.67 inçlik Full HD+ OLED ekrana sahip olacağı, 12GB’a kadar RAM, 256GB’a kadar depolama alanı seçenekleri sunacağı belirtiliyor. Akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 778G+ yonga setinden alacak.

Kameralar konusuna gelecek olursak 8MP çözünürlüğünde f/2.0 diyafram aralığına sahip daha yüksek geniş açı, 2MP çözünürlüğünde f/2.4 diyafram aralığına sahip derinlik sensörü ve 108 MP çözünürlüğünde f/1.9 diyafram aralığına sahip ana kamera ile gelecek.

Cihaz, 66W hızlı şarj teknolojisi desteğine sahip 4800 mAh kapasiteye sahip bataryaya sahip olacak. Kutu içerisinden Android 11 işletim sistemi ile birlikte gelen akıllı telefonda Bluetooth 5.2 teknolojisi destekleniyor olacak. Bright Black, Juliet, Starry Sky Blue ve Jade Green olmak üzere dört farklı renk seçeneğinde satışa çıkacak olan akıllı telefon yalnızca 179gr ağırlığa sahip olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/honor-60-ozellikleri-lansman-oncesinde-sizdirildi-120714/ linkinden 29.01.2022 02:01:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner