Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds 5i Kulaklık Satışta Çıktı! Fiyatı Nasıl?

  Google News

Kablosuz kulaklık modellerinde iyi bir yer edindiğini düşündüğüm Huawei, bugün bir modelini daha satışa sundu. Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklık için Türkiye satışlarının başladığı açıklandı.

Apple ya da Xiaomi kulaklıklar için alternatif bir model olmayı başarır mı bilemiyoruz ama gelin kulaklığın özelliklerini ve fiyatını değerlendirelim.

Huawei FreeBuds 5i Fiyatı ve Özellikleri

Yeni nesil kablosuz kulaklık, son dönemde çok sık gördüğümüz saplı tasarımla beraber geliyor. Üst kısımlarında silikon uçlar da sunan kulak içi kulaklık, şık bir kutu tasarımıyla geliyor.

Sanki doğal bir taşmış havası verilen kutu deseniyle de dikkat çeken model, aktif gürültü engelleme teknolojisini de desteklemekte. 42dB seviyesine kadar aktif gürültü engelleme destekli FreeBuds 5i, görüşmelerde karşı tarafa da net ses verilmesi adına yapay zeka desteğini ve çift mikrofonu kullanıyor.

Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklık

LDAC kodek desteği sayesinde yüksek kalitesi ses sunduğu belirtilen 5i kablosuz kulaklık modelinin, sürücü kısmında ise 10 mm dinamik sürücülerle beraber geldiğini görüyoruz.

Ek bir oyun modunun da bulunduğu kulaklık, bağlantı kısmında ise Bluetooth 5.2 desteği sunuyor. Pil süresinden de söz edelim ve artık fiyata geçelim.

Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklık

Kullanıma göre değişmekle beraber kulaklıkların maksimum 7.5 saate kadar pil dayanma süresi olduğunu görüyoruz. Bu süre ANC kullanıldığı zaman 6 saate kadar inebiliyor. Kutu işin içine dahil edildiği zaman 28 saate kadar pil ömrüne ulaşabiliyor.

Tüm bu özelliklerle Huawei FreeBuds 5i fiyatı 1.699 TL olarak açıklandı. Kulaklığı Huawei online mağazasında bulmak mümkün.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video