PC HocasıCep TelefonuHuawei Mate 50 Pro Tasarımları İnternete Sızdırıldı!

Huawei Mate 50 Pro Tasarımları İnternete Sızdırıldı!

   

Çin merkezli teknoloji devlerinden Huawei‘in yol haritası yaşadığı ticari yaptırımlar sebebiyle alt üst oldu ve geçtiğimiz sene “belki gelir” umutlarıyla bir Mate 50 modelinin gelmesini umduk fakat ne yazık ki şirket geçen sene bu modeli piyasaya sürmedi ancak Şubat ayında şirketin başkan yardımcısı sonunda nihayet yeni bir Mate serisinin geleceğini doğruladı ve bugün de akıllı telefonun görüntüleri ortaya çıktı.

Mevzubahis görüntüler, kasa üreticileri tarafından oluşturulan Huawei Mate 50 Pro render görüntüleri. Akıllı telefonun tasarımına baktığımız zaman arka taraftaki kamera kümesi ortada dairesel bir biçimde konumlandırılmış. Ayrıca tekrardan belirtmeliyiz ki artık kamera kümelerinde Leica logosunu göremeyeceğiz çünkü iki şirketin arasındaki ortaklık bitti.

Huawei Mate 50 serisi hakkında şu anda çok az şey biliniyor fakat P50 Pro’da olduğu gibi üst düzey bir yonga setinin 4G varyantı kullanılabileceği bildiriliyor. Şu anda elimizdeki görüntülerde akıllı telefonun kılıfı, yan çerçeveleri ve arka tarafını görebiliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/huawei-mate-50-pro-tasarimlari-internete-sizdirildi-129283/ linkinden 12.08.2022 15:08:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video