PC Hocasıİnternetİndirim Kuponu Sağlayabileceğiniz Fırsatlar

İndirim Kuponu Sağlayabileceğiniz Fırsatlar

 

İnternetten alışveriş yapmayan kaldı mı bilmiyorum. Zira alışverişlerimizi yaparken en çok dikkat ettiğimiz detay “keşke sağdan soldan bir indirim kuponu olsa da, ucuza gelse.” mantığı. Haklı mıyız? Evet zira bu tür durumlarda bazen çat kapı gelen bir SMS veya E-Posta kodları gönderebiliyor. Fakat bunların takibini yapmak oldukça zordu. Peki şimdi indirim kuponu furyasındaki siteleri nasıl takip edeceğiz?

Tek Tek Aramak mı, Yoksa Tek Siteden Bakmak mı?

Hiç kimsenin tek tek indirim kuponu araştıracak kadar fırsatı yok açık konuşalım. İnternet dediğimiz mecrada pratik olmak her zaman için bizi bir adım öne çıkartıyor. O yüzden bugün size indirim kuponlarını tek bir web sitesi üzerinden kontrol edebileceğiniz indirim kuponu web sitesini önermiş olacağım.

Teknolojik alanda internet üzerinden sürekli alışveriş halinde olduğum için, bana yönelttiğiniz soruları bu şekilde çevirmiş olalım. Zira sitede 180 bin 836 ürün indirim kuponu ile donatılmış durumda. Yani fırsat varken, neden daha fazla ödeyeyim? Bana ekstra olarak gelecek olan 20 TL indirim kuponuna ben koşarak giderim. Yanlış mıyız?

Yurt Dışı İndirim Kuponları Var mı?

Yani illa yurt içi web sitelerden alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. “Ben beklerim yeter ki daha ucuza gelsin” mantığı size daha ağır basıyorsa,  AliexpressGearbest tarzı yurt dışı sitelerindeki indirim kuponlarını da takip ederek temin edebilirsiniz.

Hatta bazı ürünlerde %70%80‘e varan kampanyalar oluyor. Sizin de bu durumdan doğal olarak haberiniz olmadığı için kaçırabiliyorsunuz. O yüzden bu tip web sitelerini tarayıcınıza kaydederek takip etmekte fayda var. Zira sizin yurt dışı bir siteden alacağınız ürün siz baktığınızda indirimsizken, indirim kampanyaları sayfalarında yarısından fazla fiyat politikası ile indirimde olabiliyor.

Yurt İçi Siteler de Kimler Var?

Az önce Gittigidiyor gibi web sitelerin kampanyalarının çok sık gerçekleştirildiğinden bahsetmiştim. Aynı şekilde Teknosa ve MediaMarkt gibi web sitelerinin de sunmuş olduğu pek çok fırsat bulunuyor. Yine bu kuponları kategoriler üzerinden seçip, erişebiliyorsunuz. Günümüzde artan alışveriş çılgınlığı ile birlikte en çok tercih edilen sitelerin başında Trendyol gelmektedir. Trendyol indirim kodu ile bir çok farklı ürünü çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Birbirinden farklı ürün ve modelleri tek bir çatı altında toplayan Trendyol, agresif fiyat politikası ile birlikte

Sadece Alışveriş mi?

Bu konuda site baya bir kapsamlı içerik geliştiriyor onu belirtebilirim. Mesela internet sitesi kurmak istiyorsunuz ve bir domain almanız lazım. Pek çok domain sitesine giderek almak istediğiniz alan adını yazdınız ve bütçenizi aştığını gördünüz. Hemen bu tip indirim sitelerine girerek, web sitenizi kurmak için bile indirim kuponu temin edebiliyor ve domain satın alabiliyorsunuz.

Şuanda www.indirimkuponu.com.tr üzerinde toplamda 376 adet mağaza bulunuyor. Sitenin zaten çalışma mantığı çok basit. İstediğiniz sitenin kategorisine tıklayarak, kampanya detaylarını görebiliyor veya direkt satış için siteye yönlenebiliyorsunuz. Her şeyi geçtim, bir e-ticaret sitesinin yaptığı tüm kampanyaları aynı başlık altında listeleyebilmeniz de mümkün.

Mesela Gittigidiyor sadece indirim kuponu mu dağıtıyor sanıyorsunuz? Tabii ki hayır. Örneğin teknoloji kategorisindeki tüm ürünleri bu hafta %10 indirimli bir şekilde sattığını da yine aynı yerden görebiliyorsunuz.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Çok site var bunlarla ilgili ama çoğu ückaçğıtcılık yapıyor bu öyle değildir inşallah

  • Arkadaş gearbestte her allahın günü indirim yapıyor ben anlamadım bunların olayını gerçekten

  • indirim.in belirtiğim sitede güvenilir ve güncel indirim kodu kuponları bulunuyor tavsiye ederim

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video