PC HocasıiOSiOS 16 ile Memojilere Yeni Seçenekler Gelecek!

iOS 16 ile Memojilere Yeni Seçenekler Gelecek!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, her yeni büyük işletim sistemi güncellemesi ile birlikte Mesajlar uygulamasında ve iOS genelinde bulunan Memoji karakterlerini geliştirmeye devam ediyor ve iOS 16 ile birlikte de yeni Memoji özelleştirme seçenekleri geliyor.

Şirket Memoji tarafında, şefin öpücüğü, esneme, çenenin altında eller, kuşlarla baş dönmesi ve daha fazlasını içeren altı yeni Memoji çıkartma pozunu kullanıma sunuyor. Şapka bölümünde ise yeni bir bone seçeneği ile birlikte kıvırcık stiller ve kutu örgüler ile sıkı bukle stilleri güncellemeleri dahil olmak üzere, üzerinde geliştirilmeler yapılacak 17 yeni saç modeli yer alıyor.

iOS 16 ile pek çok yeni burun seçeneği ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç ek nötr dudak rengi de mevcut.

Apple ayrıca, bir dizi yeni seçeneği kullanıma sunarak Memoji çıkartmalarından herhangi birini kişi resminiz olarak kullanmayı da mümkün kılıyor. Bu özellik aslında iOS 15 ile kullanıma sunulmuştu fakat bir dizi yüz pozu mevcuttu ve şimdi ise bu özellikte daha da geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ios-16-ile-memojilere-yeni-secenekler-gelecek-128471/ linkinden 12.08.2022 15:08:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video