PC HocasıiOSiOS 9.2.1 Public Beta Nasıl Yüklenir ?

iOS 9.2.1 Public Beta Nasıl Yüklenir ?

 

Apple‘ın yakın zamanda beta sürümünden çıkıp tüm kullanıcılara lanse edeceği iOS 9.2.1 Public sürümü dün Beta olarak kullanıcıların karşısına çıktı. Beta sürümü indirmek, yeni iOS sürümünü test etmek isteyenler bu haberimizi dikkatli okumalarını tavsiye ediyoruz.

iOS 9.2.1 PUBLIC BETA SÜRÜMÜ NASIL YÜKLENİR ?

Beta sürüm olarak geçen iOS 9.2.1 sürümünü yüklediğinizde Apple’a geliştirmeler için feedback vermiş olacaksınız. Yani herhangi bir eksiklik, hata veya göze çarpan tüm sistemsel sorunları çözmek ve normal beta sürümüne sıfır hata ile geçmek amaçlanıyor.

Geliştirmelere siz de katkıda bulunmak, yeni sürümde sıfır hata ile kullanabilmek ve yeni sürümü önceden test etmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak Apple marka cihazınıza yükleme yapabilirsiniz.

ios-9-2

iOS 9.2.1 Beta Sürümünü Nasıl Yüklerim ?


* İlk adım olarak Apple’ın Beta Yazılım Programı kapsamına kayıt olmanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için beta.apple.com adresine giriyorsunuz ve Apple ID ve kimliğiniz ile oturum açıyorsunuz. İlk adım için yapmanız gereken tek işlem bu kadar. 

* iOS Cihazınızı kayıt ettirerek ikinci adıma geçiyoruz. iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device sekmesine tıklayarak karşınıza çıkan adımları izleyin. Bu adımları uygularken yapmanız gereken tek şey eksiksiz ilerlemek.

* Son adım olarak da Apple cihazınıza profil yüklemesi yapmanız gerekiyor. iOS 9.2.1 Beta sürümünü yüklemek için Buraya tıklayıp işlemlere başlayabilirsiniz. Bağlantıyı cihazınıza indirdikten sonra açılan ekrandan adımları takip etmeniz yeterli olacak.

iOS 9.2.1 PUBLIC BETA SÜRÜMÜNÜ KİMLER TEST EDEBİLİR ?

Her Apple marka cihaz bu güncellemeyi alamıyor ne yazık ki. Öncelik olarak güncellemeyi alabilmek için aşağıdaki Apple marka cihazlardan birisine sahip olmanız gerekmektedir.

* iPhone 4S

* iPhone 5

* iPhone 5C

* iPhone 5S

* iPhone 6

* iPhone 6 PLUS

* iPhone 6S

* iPhone 6S PLUS

* iPad Air

* iPad Air 2

* iPad Air 3

* iPad 4

* iPad Mini

* iPad Mini 2

* iPad Mini 3

* iPad Mini 4

* iPad Touch 5

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ios-9-2-1-public-beta-nasil-yuklenir-2511/ linkinden 30.07.2021 11:07:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • iPhone’umuz yok ki yukleyelim hoca, yıllardır LG g2 ile idare ediyoruz utanıyorum : (

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement