Resident Evil Village

iPhone 15 için Resident Evil Village Tarihi Belli Oldu

  Google News

iPhone 15 Pro serisinde yer alan yeni Apple işlemci, beraberinde önemli değişiklikleri de getirmişti. Özellikle yeni sürümle beraber gelen ışın izleme desteği gibi artılarla beraber yeni Pro serisinin aynı zaman da bir oyun telefonuna da dönüşeceği açıklanmıştı. Resident Evil Village ise iPhone 15 Pro serisine gelecek olan ilk büyük bütçeli oyun olarak duyurulmuştu.

İşte şimdi yeni oyunun ne zaman Apple cihazlarına ulaşacağı ortaya çıktı. Üstelik fiyat gibi konularda merak edilen detaylar da açıklandı.

Resident Evil Village iPhone 15 Pro Serisine Geliyor

Verilen bilgilere göre oyun 30 Ekim 2023 itibariyle iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max cihazlar için erişilebilir olacak. Oyun sadece Pro modeller için yayınlanacak. Zaten yeni Apple işlemcilerine sahip olan akıllı telefonlar da iPhone 15 Pro modelleri. Hatırlayacağınız gibi temel modellerde eski serinin Pro modellerinde yer verilen işlemciler bulunuyor.

Oyun için bir başka güzel haber şu ki yapım ücretsiz olarak da indirilebilir olacak. Belli bir yere kadar oyunu ücretsiz olarak deneyebileceksiniz. Devam etmek ve tüm oyunu oynamak için ise ücret ödemek gerekecek.

Türkiye için net olarak bu tam sürümün fiyatları ne olur bilemiyoruz ama yurt dışı için açıklanan fiyatlar 27 Euro civarlarında. 30 Ekim sonrasında detaylı olarak fiyatlar konusunda da bilgi almak mümkün olacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video