PC HocasıCep TelefonuiQOO 10 BMW Edition Görüntüleri Ortaya Çıktı!

iQOO 10 BMW Edition Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden İQOO’nun önümüzdeki ay iQOO 10 ve iQOO 10 Pro modellerini piyasaya sürmesi bekleniyorken yakın zamanda akıllı telefon modellerinin MediaTek’in Dimensity 9000+ yonga setinden güç alacağını öğrendik. Şirket tarafında akıllı telefonlar hakkında bir açıklama henüz gelmedi.

Bugün ise Digital Chat Station tarafından edindiğimiz bilgilere göre iQOO 10 serisinde bir de BMW Edition olacağı belirtildi ve görüntüler paylaşıldı.

Akıllı telefonun arka panelinde dikey BMW renklerinde şeritler olmadığından bir önceki BMW modeli Hindistan pazarında Legend olarak markalanmıştı. Önceki BMW Edition ile kıyaslandığı zaman bu sefer tasarımda farklı bir yaklaşım benimsenerek siyah ve beyaz iki ayrı alan üzerinde Mavi ve Kırmızı yatay şeritler yer alıyor ve en alt kısımda ise iQOO logosu bulunuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iqoo-10-bmw-edition-goruntuleri-ortaya-cikti-129289/ linkinden 14.08.2022 23:08:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video