PC HocasıCep TelefonuiQOO Neo6 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

iQOO Neo6 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Vivo’ya bağlı akıllı telefon üreticilerinden iQOO’nun Hindistan yönetimi, bir haftadır iQOO Neo6 modeli ile ilgili paylaşımlar yapıyor ve şirket bugün akıllı telefonun 31 Mayıs’ta Hindistan’da tanıtılacağını resmi olarak duyurdu fakat Hindistan’da tanıtılan Neo6 modeli Nisan ayında Çin’de piyasaya sürülen sürümden oldukça farklı.

Çin’de piyasaya sürülen modelde Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti kullanılıyorken Hindistan’da piyasaya sürülecek olan model Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setini kullanacak.

iQOO Neo6 teknik özellikleri neler olacak?

Hindistan’da tanıtılacak olan iQOO Neo6 modelinin teknik özellikleri henüz ayrıntılı olarak paylaşılmadı fakat şirket, akıllı telefonun iki farklı renk seçeneğinde piyasaya sürüleceği ve 12GB RAM / 256GB Depolama Alanı konfigürasyonuna sahip olacağını resmi olarak belirtti.

Snapdragon 870’li iQOO Neo6, 80W hızlı şarj desteğine sahip olacak ve 12 dakika gibi kısa bir sürede yüzde 1 pil doluluk oranından yüzde 50 pil doluluk oranına hızlıca geçiş yapabilecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iqoo-neo6-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-127649/ linkinden 28.06.2022 16:06:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video