PC HocasıCep TelefonuJaponlardan Su ve Sabun Geçirmeyen Akıllı Telefon Kyocera Digno Rafre

Japonlardan Su ve Sabun Geçirmeyen Akıllı Telefon Kyocera Digno Rafre

   

Şimdiye kadar Kyocera firmasını teknolojik cihazlar üreten ve aracı olarak tanıdık. Ancak firma farklı bir karar alarak akıllı telefon sektörüne girmeye karar vermiş. Üstelik “Japonlar yaparsa en iyisini yapar” mantığı ile canlı bahis siteleri hareket ederek yeni akıllı telefonlarını su ve sabuna % 100 dayanıklı olarak tasarladılar.

digno-rafre-akilli-telefon-2

Açıkçası ilk başta videoyu izlerken aklımıza Sony Xperia serisindeki “çakma” su geçirmezlik geldi ancak öyle olmadığını gördük. Telefon için hazırlanan reklamda bildiğiniz su ve sabun ile telefonu yıkayarak tekrar kullanıma açabiliyorsunuz.

Çekilen video reklam her ne kadar saçma ve amatör olsa da, Kyocera Digno Rafre farklı bir konsept oluşturmayı başarmış. Telefon şuanda Japonya’da satışta olduğu gibi, dört ay içerisinde 125 bin adet satmış. Kyocera tarafından yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 


KYOCERA DIGNO RAFRE TEKNİK ÖZELLİKLER

Ekran: 5.1 inç 1280 x 720 Full HD

Kalınlık: 10.1 mm

Batarya: 3000 mAh

Kamera: 13 MP

Android Sürümü: 5.1 Lollipop

Ekstralar: Suya ve bileşenlerine %100 dayanıklı

Fiyat: 465 dolar

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/japonlardan-su-ve-sabun-gecirmeyen-akilli-telefon-kyocera-digno-rafre-1835/ linkinden 27.05.2022 23:05:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Hmmm düşündürücü o çocuk tabaktaki kepçapa neden bandirdi acaba illumunati oyunları mi bunlar?

  • Ne ilginç telefon bu bildiğin su ve sabunla yıkıyor makinaya atsak daha iyi olmaz mı 😀

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial