PC HocasıCep TelefonuKatlanabilir Telefon Galaxy X’in Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Katlanabilir Telefon Galaxy X’in Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

   

Samsung‘tan katlanabilir telefon Galaxy X geliyor. Çıkış tarihi de sızdırıldı.

Samsung son yıllarda katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon üretimiyle uğraşıyor. Şu sıralar adı Galaxy X olarak geçen bu cihaz hakkında bildiklerimiz çok kısıtlı.

Daha öncede yapmış olduğumuz Galaxy X konusunda sadece ekranın 4K Çözünürlükte olacağını biliyorduk. O zamandan bu zamana herhangi bir sızıntıya ulaşamadık. Son gelen bilgilere göre Galaxy X‘in çıkış tarihi belli. Bu konudaki söylenti ise Çin‘den geliyor. Samsung‘a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy X Sonbaharda tanıtılacak. Dahasıda var ki Note 8‘in ise Galaxy X’ten 1 veya 2 ay sonra tanıtılması söyleniyor. Elimize gelen bilgiler bu yönde. Ne kadarı doğru bilinmez ama 1-2 ay aralıklarla piyasaya iki iddiali cihaz sürülmesi bize biraz mantıksız geldi.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/katlanabilir-telefon-galaxy-xin-cikis-tarihi-sizdirildi-21274/ linkinden 18.08.2022 01:08:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

2 Yorum

  • Halis hocam yazdığınız yazılar nedense çok özgün geliyor bana net cevap tak tak tak başka siteler gibi değil lafı dolandırmıyorsunuz elinize sağlık

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video