reklam
PC HocasıİnternetLens Devleri Leica ve Olympus’tan Fotoğrafçılar için Ücretsiz Sanal Kurs İşbirliği

Lens Devleri Leica ve Olympus’tan Fotoğrafçılar için Ücretsiz Sanal Kurs İşbirliği

Kameralara, fotoğraf çekimine ilgi duyuyorsanız, inziva günlerinde kendinizi gelliştirin!

Kamera üreticileri Leica ve Olympus, COVID-19 salgını döneminde fotoğrafçılar için ücretsiz kurslar ve görüşmeler sunma girişimlerini resmi olarak duyurdular. Yaratıcı alanlara hitap eden birçok şirket, şu anda evde sıkışmış olan insanlar için kaynaklarını ücretsiz açtı ve geçtiğimiz hafta Nikon, çevrimiçi fotoğrafçılık derslerinin tüm müfredatını Nisan ayının sonuna kadar ücretsiz kıldı.

Salgın nedeni ile evlerimizde kaldığımız şu dönemde yeni bir şeyler öğrenmek için harika fırsatlar doğuyor. Bunları kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Olympus beyciğim, insanları Olympus teknik uzmanları ile buluşturmak için “Home With Olympus Sessions” isimli programını duyurdu. Fotoğrafçılar, belirli sorular sormak, geri bildirim almak ve evlerinden Olympus kameraları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için grup veya bire bir oturumlara katılabiliyorlar.

Koronavirüs Nedeni ile Markalar Logosunu Değiştirseydi?

Grup oturumları altı kişiye kadar sınırlı durumda ve belirli kamera modelleri, manzara, makro ve su altı gibi fotoğraf türleri etrafında temel konulara sahiptir. Kursta sınırlı kontenjan mevcut. Kayıt olabilmek için Olympus’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada Leica, ünlü fotoğrafçılar, müzisyenler, aktörler ve diğer reklam öğelerinin liderliğindeki bir dizi ücretsiz çevrimiçi tartışma yayınlıyor. Görüşmeler önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacak

Fotoğrafçılar Jennifer McClure ve Juan Cristóbal Cobo, karantinada fotoğraflarını sürdürmek hakkında konuşacaklar, Maggie Steber, Guggenheim ödüllü projesi “Lily LaPalma’nın Gizli Bahçesi” hakkında konuşacak ve Stephen Vanasco dijital iş akışına girecek.

Sanal görüşmelere katılmak için Eventbrite’a kayıt olmanız gerekmektedir . DJ D Nice, Jeff Garlin ve Danny Clinch de yakın gelecekte görüşme yapacak, ancak bu oturumlara kayıt henüz açılmadı.

Etiketler