PC HocasıCep TelefonuLG G5’in En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı

LG G5’in En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı

 

LG Electronics’in çok yakında yeni amirali olan LG G5 modelini tanıtmasına kısa bir süre kalmışken, şimdiye kadarki en net LG G5 görüntüsü internette yayınlandı. Tasarım açısından bize bir çok bilgi veren LG G5 bakalım nasıl görünüyor ?

LG G5 NASIL OLACAK ?

Önümüzdeki Şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2016 etkinliğinde tanıtılmasını beklediğimiz LG G5 modeline dair sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdiye kadarki en net görüntülerinden birisinin yayınlandığı LG G5 modelinde çift kamerası ve parmak izi okuyucusu gözlerden kaçmıyor.

Yeni amiral gemi ilk olarak Droid-Life internet sitesi tarafından ortaya çıkartılırken, plastik kutu içerisinde LG G5’e ait görüntüler paylaşıldı. Bu görüntülerin Droid-Life web sitesine bir e-posta yolu ile geldiği belirtiliyor. Açıkçası e-postayı kimin gönderdiği ve hangi amaçla verdiği bilinmiyor.

 

lg-g5-sizdirildi-pch

 

E-posta yolu ile gelen LG G5 tasarımı hakkında çok detaylı konuşmak şuan ki aşamada yanlış olacak. Ancak çıkan sızıntılar ile birlikte bu tasarımların teknik özellikleri uyuştuğu için taşlar yerine oturmaya başladı diyebilirim. İlk olarak kamerasına bakacak olursak çift kameranın kullanıldığı yuva gözlere çarpıyor. LG G5‘te 16 MP arka ve 8 MP ön kamera olacağı belirtiliyor. Ayrıca yeni amiralde parmak izi okuyucusu da yer alacak.

 

lg-g5-tasarimi

lg-g5-tasarim

 

PANEL DEĞİŞİKLİĞE UĞRADI!

Ayrıca LG G5 şimdiye kadar uygulanmamış bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ses açma ve kısma butonları LG G5 modelinde sol panel üzerinde yer alacak. Sağ tarafta ise SIM ve microSD kart girişlerini görebilirsiniz. LG G5’in alt panelinde ise USB Type-C girişi ve hoparlör çıkışı yer alacak.

Şimdiye kadar yayınlanan en net görseller olduğunun altını çizsek de kesin olarak teknik özellikleri Şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2016 etkinliğinde ortaya çıkacak. Biz de LG G5’in teknik özelliklerini yakından takip etmeye devam edeceğiz.

 

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lg-g5in-en-net-goruntusu-ortaya-cikti-3786/ linkinden 28.10.2021 23:10:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • LG G5 bence tutmayacak adamlar farklı bir telefon hazırlığının içerisine girdiler sürekli patent filan satın alıyorlar o yüzden LG G2 nasıl tuttu ise LG G3 tutmadı aynı şekilde LG 5 modelinde de yaptırımlar uygulandıktan sonra piyasaya yeni modellerini sürecekler

  • LG G5’e ait olduğu söylenen bu tasarımın ekran boyutu 5.5 inç üşenmedim ölçtüm

  • açıkçası hiç beğenmedim yeni tasarımını. Bilmiyorum belki kirli göründüğünden dolayı olabilir ama LG G5 sonuçta yani biraz bekliyor insan

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad