Life is Strange Remastered Collection 2022’ye Ertelendi

  Google News

Yayıncı Square Enix ve geliştiriciler Dontnod Entertainment ve Deck Nine Games, Life is Strange Remastered Collection’ın ertelendiğini duyurdu.

Oyun, daha önceden planlanan 10 Eylül çıkış tarihinden 2022‘nin başlarına erteledi.

Oyun, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında yer alacak. Remaster‘ın bir sonraki oyun olan Life is Strange: True Colors ile birlikte piyasaya sürülmesi gerekiyordu. Ana oyunun kendisi ertelenmedi, ancak ikisini aynı anda yayınlamak takım üzerinde aşırı baskı yaratacaktı, bu nedenle remaster’ı erteleme kararı alındı.

Owners of the Life is Strange: True Colours Ultimate Edition, remaster’ı da içeren, oyunla birlikte gelen oyunları teslim aldıklarında alacaklar. Remaster, orijinal Life is Strange ve Before the Store’u içeriyor.

“Ancak, dünya çapında pandeminin süregelen zorlukları nedeniyle, Life is Strange: True Colors ve Life is Strange Remastered Collection‘ın piyasaya sürülmesi arasında daha fazla zaman vererek Life is Strange ekibi üzerindeki ek baskıyı hafifletmek istiyoruz.” LiS ekibinden bir mesaj. “Bu nedenle, PC, Playstation, Xbox, Stadia ve Switch gibi tüm platformlar için Life is Strange: Remastered Collection‘ın çıkışını 2022’nin başına kadar ertelemek gibi zor bir karar aldık. Anlayacağınızı umuyoruz.”

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video