PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerLogitech’in 70 Dolarlık Oyuncu Kulaklığı G335 ile Tanışın!

Logitech’in 70 Dolarlık Oyuncu Kulaklığı G335 ile Tanışın!

 

Logitech, şimdi 69,99 dolardan başlayan fiyatlar ile ön siparişe açılan yeni G335 kablolu oyun kulaklığını resmi olarak duyurdu. Temmuz ayı içerisinde ürünlerin kargolanması bekleniyor. yeni G335 modeli, 2020 yılında piyasaya sürülen 129,99 ABD doları fiyat etiketine sahip G733 kablosuz modelinden, etkileyici renk seçenekleri (yeni bir mint renk seçeneğinin yanı sıra), rahat bungee kafa bandı, nefes alabilen kulak yastıkları, sağ kulak kabına yerleştirilmiş ses kadranı da dahil olmak üzere çeşitli tasarım öğelerini ödünç alıyor.

Yeni ve uygun fiyatlı model, G733 modelinin Logitech’in sitesinde satılan değiştirilebilir kafa bandı kayışları ve mikrofon kapaklarıyla uyumlu, ancak kulaklığın USB-C şarjı ve kulağın ön tarafındaki RGB aydınlatma şeridi gibi modern standartların çoğu bulunuyor. Logitech, bu kablolu modelin “daha küçük bir uyum ve daha fazla konfor” için daha ince bir tasarıma sahip olduğunu söylüyor.

Logitech G335 kablolu oyuncu kulaklığı, PlayStation 5 veya Xbox Series X konsol denetleyicisi, bilgisayar, tablet, dizüstü bilgisayar veya başka bir ses jakı olan birçok cihaza destek sağlayan 3,5 mm’lik bir kablo ile birlikte geliyor. Logitech, ayrı mikrofon ve ses girişlerine sahip bilgisayarları barındırmak için bir bilgisayar ayırıcı içeriyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/logitechin-70-dolarlik-oyuncu-kulakligi-g335-ile-tanisin-115128/ linkinden 26.09.2021 01:09:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad