PC HocasıOyunMarvel’s Avengers ve Borderlands 3, PlayStation Now’da Ücretsiz Oldu

Marvel’s Avengers ve Borderlands 3, PlayStation Now’da Ücretsiz Oldu

 

Sony, her ay PlayStation Now kütüphanesine birçok oyun ekliyor. Nisan ayı için aboneler, aralarında Marvel’s Avengers‘ın da bulunduğu birçok yeni oyuna sahip olabiliyor.

PlayStation Now’a bu ay eklenen oyunlar:

  • Marvel’s Avengers
  • Borderlands 3
  • The Long Dark

Bu ayın manşet başlığı olarak Marvel’s Avengers’i görüyoruz. 5 Temmuz’a kadar mevcut olan tüm aboneler, tüm hikayenin yanı sıra Hawkeye ve ‘Future Imperfect‘ hikayesini de ekleyen DLC’lere sahip olabiliyor.

Borderlands 3, oldukça beğenilen Borderlands serisinin en son oyunu. Gearbox tarafından geliştirilen oyun, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve bu oyun için önemli bir gelişme noktası, tuhaf silahlara daha da iyi bir his veren silah oyunu oldu. Borderlands 3, 29 Eylül tarihine kadar PlayStation Now bünyesinde bulunuyor.

Long Dark, jeomanyetik bir felaketin ardından geniş donmuş bir vahşi doğayı keşfederken solo oyuncuları kendilerinin hayatı için düşünmeye zorlayan hayatta kalma oyunu. Long Dark, PlayStation Now bünyesine kalıcı olarak katıldı.

Hem Borderlands 3 hem de Marvel’s Avengers normalde PlayStation 5 sürümleri için ücretsiz bir yükseltme yolu sunarken, PushSquare’in PlayStation Now’da belirttiği gibi hizmette bu oyunların yalnızca PlayStation 4 sürümlerinin olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu durum bazı PlayStation 5 oyuncuları için hayal kırıklığı yaratırken, her iki oyunun da PlayStation 4 sürümleri hala oldukça bol içerik ve grafik sunuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvels-avengers-ve-borderlands-3-playstation-nowda-ucretsiz-oldu-111472/ linkinden 16.10.2021 09:10:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad