PC HocasıOyunMass Effect: Legendary Edition’ın İlk Gün Güncellemesi Belli Oldu

Mass Effect: Legendary Edition’ın İlk Gün Güncellemesi Belli Oldu

 

Mass Effect: Legendary Edition‘ın ilk gün güncellemesi detayları ortaya çıktı.

PlayStation sunucuları üzerindeki listelemeye göre versiyon 1.01 güncellemesi 11.8GB boyutunda olacak.

Twisted Voxel tarafından bildirildiği üzere, bu yama OrbisPatches.com’da yayınlandı. Performans, kararlılık, Ortam Kapatma (AO) ve aydınlatma (hem görsel hem de performansla ilgili) iyileştirmeleri içeriyor. 11,8 GB olan bu yama, orijinal Mass Effect’in 6,83 GB, Mass Effect 2’nin 9,25 GB ve Mass Effect 3’ün 10,60 GB temel oyunundan daha büyük.

Orijinal Mass Effect‘in piyasaya sürüldüğü 2007’den beri işler açıkça değişti ve teknoloji ve çözünürlükteki gelişmeler de daha yüksek bir gerekli dosya boyutuyla birlikte geldi. Bu yama büyük olasılıkla üç oyunu da iyileştiriyor olmasının yanı sıra, tüm üçlemeyi ve 4K Ultra HD ve HDR’de oynanabilen 40’tan fazla indirilebilir içeriği içeren bir paket sunuyor.

Mass Effect Legendary Edition, 14 Mayıs’ta PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürüldüğünde bozuk kaynak kodu nedeniyle kesilen Mass Effect’in Pinnacle Station DLC’si dışında Commander Shepard’ın tüm hikayesini anlatacak.

Güncelleme not içeriği:

  • Performans iyileştirmeleri
  • Stabilite iyileştirmeleri ve çökme sorunlarının düzeltilmesi
  • Ambient Occlusion iyileştirmeleri
  • Hem performans hem de görsel açıdan ışıklandırma iyileştirmeleri
  • Çeşitli içerik düzeltmeleri

Mass Effect: Legendary Edition 14 Mayıs’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Ayriyeten yeni nesil konsollarla da uyumlu olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mass-effect-legendary-editionin-ilk-gun-guncellemesi-belli-oldu-112460/ linkinden 16.10.2021 12:10:52 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

yazıp çiziyoruz.

1 Yorum

  • Bu kadar güzel bir serinin çok ses getirmemiş olması gerçekten üzücü umarım bu remake ile hak ettiği degeri görür

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad