PC HocasıOyunMerakla beklenen Marvel Avengers oyunu çıkış yaptı

Merakla beklenen Marvel Avengers oyunu çıkış yaptı

 

Oyuncular tarafından büyük bir merak ve ilgi ile beklenen süper kahraman oyunu Marvel Avengers sonunda çıkış yaptı. PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia için çıkış yapan bu oyuna isterseniz daha yakından bakalım.

Marvel Avengers nedir ?

Merak eden takipçilerimiz için Marvel Avengers oyununu kısaca anlatmak istiyorum. Geliştiriciliğini Square Enix ve Crystal Dynamics‘in üstlendiği bu oyun San Francisco’da yeni bir üssün açılışı sırasında gerçekleşen terör saldırısı ile başlıyor.

Marvel's Avengers

Bu terör saldırısı sebebi ile Marvel Avengers ekibi dağıtılıyor. Ekip, tamamen dağıtılmış şekilde geçen beş yılın ardından doğan bir tehlike ile Kamala Khan, yani bir diğer adı ile Bayan Marvel aracılığı ile tekrardan toplanıyor. Daha sonra Marvel Avengers ekibi, AIM ismi verilen kontrolsüz gücü durdurmak için mücadeleye başlıyor.

Marvel Avengers oyunu ile ilgili olan haberimizin detayları burada son buluyor. Oyunun PC sürümünün sistem gereksinimlerini öğrenmek isteyen takipçilerimiz buradan öğrenebilirler. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/merakla-beklenen-marvel-avengers-oyunu-cikis-yapti-89599/ linkinden 30.07.2021 18:07:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement