PC HocasıOyunOthercide 10 Eylül’de Nintendo Switch için Çıkış Yapacak

Othercide 10 Eylül’de Nintendo Switch için Çıkış Yapacak

 

Othercide, Lightbulb Crew tarafından geliştirilip Focus Home Interactive tarafından yayınlanan korku temalı sıra tabanlı strateji oyunudur.

Oyunun Nintendo Switch versiyonu 10 Eylül tarihinde piyasaya sunulacak.

Othercide‘da İnsanlığın son umudu olarak oynuyorsunuz ve Kızlardan oluşan ordunuzu eylemlerin ve karşıların dansında savaşmaya yönlendiriyorsunuz. Othercide, bu yılın başlarında eleştirmenlerin beğenisini kazanmak için piyasaya sürüldü ve şu anda Steam’de “Çok Olumlu” bir inceleme yürütüyor.

PS4, Xbox One ve PC sürümüne ücretsiz bir içerik güncellemesi de gelecek. Bu mod, oyuncuların oyunu daha affedici bir zorlukta oynamasına izin verir, böylece hikayenin ve bilginin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Oyun hikayesi

İnsanlığın son umuduna dönüş. Yaşamış en büyük savaşçının yankıları olan Kerimeler, Izdırap ve ölümün karşısında. Savaşta Kerime orduna hükmet. Savaştaki cesaretin onların yetenek ve kişiliklerini şekillendirecek. Birini iyileştirip diğerini kurban ederek zorlu karar ver. Hayatta kalanlar güçlenecek ve sonraki savaş için hazır olacak. Muharebe, muhteşem eylemlerin ve karşı saldırıların karmaşık bir dansıdır: Düşmanı kurnazca alt etmek için önceden planını yap ve etkileyici yetenek zincirlerini ayarla. İnsanlığın kendine karşı işlediği en kötü suçtan doğan Izdırap kaynaklarına karşı destansı boss savaşlarında mücadele et. Savaşacak, başarısız olacak ama tekrar ayağa kalkacaksın.

Nintendo Switch için fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/othercide-10-eylulde-nintendo-switch-icin-cikis-yapacak-89590/ linkinden 30.07.2021 00:07:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement