PC HocasıOtomobilMercedes-Benz Motosiklet Üretimine Başlıyor

Mercedes-Benz Motosiklet Üretimine Başlıyor

 

Mercedes-Benz ekibi geçen yıl %25’ini satın alarak MV Agusta ile anlaşmıştı. Şimdi de Mercedes-Benz adı altında kendi motosikletlerini üretmeye hazırlanıyor.

MERCEDES-BENZ AGUSTA İMZALI MOTOSİKLETLER ÜRETİME GİRECEK

Mercedes ekibi yaklaşık olarak 1,5 yıldır İtalyan motosiklet üreticisi olan MV Agusta ile ortaklık sağlamıştı. Şimdi ise motosiklet üretimini bir üst seviyeye çıkartarak artık Mercedes-Benz galerilerinde Agusta imzalı motosikletler de yer almaya başlayacak.

Agusta başkanı olan Giovanni Castiglionni yaptığı açıklamalarda “hem bizim için, hem de Mercedes ekibi için bir ilk yaşanıyor. Motosiklet ve otomobil departmanlarının birbirinden bağımsız olarak çalıştığı zamanlar artık geride kaldı. Şimdi ekip olarak mükemmeli üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

mercedes-benz-motosiklet
Yani tüm yapılan açıklamalardan sonra Mercedes artık yeni pazarlama stratejisi ile birlikte motosiklet alanında öncü olmaya çalışacağı için rakiplerine karşı hırçın bir tutum sergileyeceğini düşünüyoruz.

Yakın zamanda MV Agusta ve Mercedes imzalı motosikletler piyasada görüleceği gibi, rakipleri BMW ve Ducati’ye karşı neler yapacak biz de merakla bekliyoruz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mercedes-benz-motosiklet-uretimine-basliyor-3921/ linkinden 30.07.2021 00:07:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement