PC HocasıiOSMicrosoft Selfie App Store’da Yayınlandı

Microsoft Selfie App Store’da Yayınlandı

 

Microsoft firması tarafından geliştirilen ve tam 13 adet filtresi ile kullanıma sunulan Microsoft Selfie uygulaması App Store’da yayınlandı.

microsoft-selfie-uygulamasi


MICROSOFT SELFIE UYGULAMASI NEDİR ?

Uygulama geliştirme çalışmalarına devam eden Microsoft ekibi, fotoğraf uygulaması konusundaki ilk yazılımı olan Microsoft Selfie‘yi App Store kullanıcıları için yayınladı.

Özel filtreler, kolay arayüz ve toplamda 13 adet filtresi ile fotoğraflarınızı işleyerek filtreler üzerinde farklı görünümler elde edebiliyorsunuz. Hatta çirkin göründüğünü düşündüğünüz fotoğrafları da rötuşlayarak beğenebileceğiniz türde sonuçlar ortaya çıkıyor.

microsoft-selfie
MICROSOFT SELFIE GOOGLE PLAY NE ZAMAN ÇIKACAK ?

56.8 MB büyüklüğüne sahip olan Microsoft Selfie uygulaması dün App Store‘a yüklendiği gibi, kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yakın zamanda da Google Play Store için yayınlanacağı konusunda bilgilendirmeler mevcut.

Uygulama fotoğrafları düzenlerken aynı zamanda tüm cihazları da desteklemiyor. Uygulamayı sağlıklı kullanabilmek için iOS 8 ve üzeri tüm iPhone cihazları, iPad ve iPod Touch modelleri için geçerli.

Microsoft Selfie uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak cihazınıza kurulumu başlatabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-selfie-app-storeda-yayinlandi-3067/ linkinden 16.06.2021 08:06:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Abi bu ne 13 tane efekt var programın içerisinde daha fazla efekt kullanamıyor muyuz ? Yakıştıramadım sana Microsoft!

  • Selfie uygulaması güzel ama Android, iOS ayrımı yapmalarını anlamıyorum. Android de daha çok tutuyor uygulamalar neden sadece Apple kullanıcılarına özel yapılıyor ???

  • Tavsiye ederim arkadaşlar bende kullaniyorum ancak efektlerin geliştirilmesi ve daha çok eklenmesi lazım bu şekilde yetmiyor retrica gibi aynı

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video