PC HocasıYazılımMicrosoft Teams, Ekran Paylaşımı Deneyimini Geliştiren Yeni Özellikler Duyurdu!

Microsoft Teams, Ekran Paylaşımı Deneyimini Geliştiren Yeni Özellikler Duyurdu!

 

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Microsoft, iOS ve Android platformlarında bir Microsoft Teams çağrısı sırasında ekran paylaşımı yaparken cihaz sesini paylaşma özelliğini kullanıma sunuyor.

Güncelleme, sunum yapan kişinin sesli içerik (ör. videolar, müzik, sesli uygulamalar) paylaşırken toplantı katılımcılarına sesi paylaşmayı sağlıyor. Özellik kullanıma sunulduğu zaman, kullanıcılar mevcut Ekranı Paylaş seçeneğinin yanında cihaz sesini dahil etmek için ek bir seçenek görecekler.

Özelliği hangi işletim sistemi sürümleri destekleyecek?

Microsoft Teams’e eklenen yeni özellik saptanmış olarak kapalı durumda olacak ve kullanıcılar bunu istediği zaman hem etkinleştirebilir hem de devre dışı bırakabilir. Destek konusunda her iOS ve Android işletim sistemi sürümü destekleyemeyecek. iOS 13 veya sonraki sürümleri çalıştıran iPhone ve iPad’ler ve Android 10 veya sonraki sürümleri çalıştıran telefonlar ve tabletlerde bu özellikten faydalanabilecekler. Özellik, Haziran ayının sonunda tamamlanması beklenen dağıtım ile Teams Mobile kullanıcılarına sunuluyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-teams-ekran-paylasimi-deneyimini-gelistiren-yeni-ozellikler-duyurdu-114703/ linkinden 20.09.2021 14:09:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad