PC HocasıİnternetMicrosoft Teams’e Bas Konuş Özelliği Geliyor!

Microsoft Teams’e Bas Konuş Özelliği Geliyor!

 

Mart ayında Amerika Birleşik Devletleri Merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft, mobil cihazlarda Microsoft Teams uygulamasına Bas Konuş özelliği sunacağına dair söz vermişti:

Bulut üzerinden net ve güvenli sesli iletişim sağlayan bir bas-konuş deneyimi olan Walkie Talkie, ekiplerin anında iletişim kurmasını ve her zaman bağlantıda kalmasını sağlar. Teams’deki bu yerleşik uygulama, çalışanların veya şirkete ait Android akıllı telefonları ve tabletleri bir telsize dönüştürerek çalışanların taşıması gereken cihaz sayısını ve BT maliyetlerini en aza indirgiyor.

Bu özellik başlangıçta yalnızca devlet kurumlarındaki çalışanların kullanımı için mevcuttu, ancak yeni bir Microsoft 365 yol haritası girişi, Microsoft’un dediği gibi yakın zamanda tüm kullanıcıların erişimine geleceğini gösteriyor:

Geleneksel telsizler gibi, Microsoft Teams ile telefonunuza gelen Walkie Talkie uygulaması, ekibiniz için anında bas konuş (Push To Talk) iletişimi sağlar. Ekibinizle konuşmak için bir düğmeyi basılı tutmanız ve dinlemek için düğmeyi bırakmanız gerekir. Kullanıcılar, Teams kanallarını kullanarak ekipleriyle bağlantı kurabilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-teamse-bas-konus-ozelligi-geliyor-115835/ linkinden 28.07.2021 21:07:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video