Monster Notebook ve PUBG: BATTLEGROUNDS ile ‘Monster 29 Ekim Kupası’ Heyecanı Başlıyor!

  Google News

Oyun bilgisayarı alanında Türkiye’nin lider markası Monster Notebook, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliğiyle hayata geçen ‘Monster 29 Ekim Kupası’nda geri sayım başladı. Ülkemizin en iyi PUBG takımlarının katılımıyla 26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada takımlar 60.000 TL değerindeki ödül havuzu için mücadele edecek. ‘Monster 29 Ekim Kupası’, her gün saat 19.00’da PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı olarak izlenebilecek.

Ülkemizin en iyi PUBG takımlarının katılımıyla gerçekleştirilecek ‘Monster 29 Ekim Kupası’nda geri sayım başladı.  26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada; açık elemeden yükselecek 10 takım, turnuvaya davetli 6 takım ile finalde 60.000 TL ödül havuzu için mücadele edecek.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar, çevre birimi ürünleri alanında faaliyet gösteren Monster Notebook, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliği ile hayata geçen ‘Monster 29 Ekim Kupası’, açık elemeler ve büyük final olarak 2 turda tamamlanacak. Turnuvanın, açık elemeler ayağı 26, 27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.  Her gün 5 takım olmak üzere toplamda 10 takım elemeler sonunda büyük finalde mücadele etme hakkını elde edecek.

PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı yayınlanacak

Büyük final; Miramar, Erangel ve Taego haritalarında (MMTEE harita düzeninde) oynanacak 5 maçlık seri üzerinden gerçekleşecek. En fazla puanı toplayan takım 29 Ekim’de şampiyonluğa ulaşacak. 26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuva, her gün saat 19.00’da PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak. Turnuvaya davetli takımlar önümüzdeki günlerde PUBG sosyal medya hesabı üzerinden duyurulacak.

Monster Notebook, esporu desteklemeye devam edecek

Monster Notebook Global Pazarlama Direktörü Birol Sülük, “Oyun bilgisayarı denildiğinle akla gelen ilk marka olan Monster Notebook olarak ürün, hizmet ve üstün müşteri deneyimi kanadındaki gücümüzle ekosistemi bir bütün olarak görüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin ekosistemin gelişimi için oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz.  Oyun bilgisayarı alanındaki öncülüğümüzün yanı sıra espora verdiğimiz desteklerle de hem oyunculara hem sektör paydaşlarına hem de sektörün geneline örnek olma misyonu taşıyoruz. Espora verdiğimiz desteği sürdüreceğiz.” dedi.

‘Monster 29 Ekim Kupası’ ödül havuzu: 60.000 TL

  • Birinci takım: 25.000 TL
  • İkinci takım: 15.000 TL
  • Üçüncü takım: 8.000 TL
  • Dördüncü takım: 4.000TL
  • Beşinci takım: 3.000 TL
  • Altıncı takım: 2.500 TL
  • Yedinci takım: 1.500 TL
  • Sekizinci takım: 1.000 TL

Monster Notebook Hakkında

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve çevre birimi ürünleri alanında faaliyet gösteren Monster Notebook, ömür boyu ücretsiz bakım ve oynayamadığın oyun olursa koşulsuz iade hizmetleriyle müşteri mutluluğunu ön planda tutup, sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafından tercih ediliyor. Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden şirket, yurt dışı operasyonlarını Dubai ve İngiltere ofisi ile Lefkoşa ve Berlin mağazaları üzerinden yürütüyor.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video